Wpis z mikrobloga

  • 695
Muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem, że oni chwalą się "konsultacjami" z deweloperami kiedy powinni mieć za to CBA na głowie.

Ale sprytnie to sobie wymyślili z "zalegalizowaniem" tego procederu. W 2009 Chlebowski z PO miał pewnie "konsultacje" z w właścicielami przemysłu hazardowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@paul772 Taaaa pamiętam jak przed czasem BK2% w pewnym mieście (100k mieszkańców totalnie #!$%@? rynek pracy jakakolwiek robota nie za najniższą krajową wymaga znajomości, a jedyny duży zakład w okolicy to fabryka mebli, gdzie się nie pracuje tylko ** na akord)

50m2 było za 240-260 tyś, teraz jest już min. 350-390 i to w blokach z 1940 roku. Bo w wielkiej płycie liczą sobie już 440 tyś nawet. W normalnej cenie
  • Odpowiedz
@sokool: nie każdy ziomal nie każdy BK2 troche wyprzątnął, teraz niech mi troche skapnie, bym julke mógł tez porobic w swoim gniazdku, takiej pompy jak na bk2 to nie bedzie, uwazam ze powinni zrobic program ktory zostanie latami bk2 tez taki powinien byc to jest #!$%@? straszne moment wprowadzania
  • Odpowiedz
@caballo-blanco Następne programy też będą latami, jak już te limity BK0% się skończą. Także spokojna Twoja głowa, będzie jeszcze kredyt -1% potem -5% potem kredyt za darmo, będziesz mógł wyhodować cały ul tych Julek w gniazdku.

@paul772

Ale Ty napisałeś, że my żyjemy w bańce, i nie każdy mieszka w mieście wojewódzkim. Więc Ci odpowiadam, że to nie ma żadnego znaczenia, bo jeżeli w Gdańsku będzie 21 tyś za m2, to w tych miastach obok Gdańska zrobioną po 12-14 tyś za m2 i
  • Odpowiedz
  • 3
@emasele

Peowskie wyparcie, że jak ktoś krytykuje to musi być z PiSu. Jakbyś przejrzał mój profil to byś zobaczył też mema z obrażaniem Kurskiego za który zgarnalemze 100 plusów. Nikt się PiSu tyle nie naobrazal co ja tylko l szkopul w tym, że właśnie PO robi pisowską politykę obecnie XD
  • Odpowiedz
@TillCollapse: nastart@mrit.gov.pl
treść od innego Mirka:

Szanowni Państwo,

Chciałbym wyrazić swoje głębokie obawy dotyczące wprowadzenia nowego programu dopłat do kredytów hipotecznych, który może prowadzić do kolejnego wzrostu
  • Odpowiedz
@Czoso zgadzam się, mi też się dopłaty do kredytu ni ciul nie podobają. Tylko przytaczanie afery hazardowej której totalnie nie było to trochę słabe
  • Odpowiedz