Wpis z mikrobloga

  • 696
Muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem, że oni chwalą się "konsultacjami" z deweloperami kiedy powinni mieć za to CBA na głowie.

Ale sprytnie to sobie wymyślili z "zalegalizowaniem" tego procederu. W 2009 Chlebowski z PO miał pewnie "konsultacje" z w właścicielami przemysłu hazardowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@paul772 Taaaa pamiętam jak przed czasem BK2% w pewnym mieście (100k mieszkańców totalnie #!$%@? rynek pracy jakakolwiek robota nie za najniższą krajową wymaga znajomości, a jedyny duży zakład w okolicy to fabryka mebli, gdzie się nie pracuje tylko ** na akord)

50m2 było za 240-260 tyś, teraz jest już min. 350-390 i to w blokach z 1940 roku. Bo w wielkiej płycie liczą sobie już 440 tyś nawet. W normalnej cenie są
  • Odpowiedz
@sokool: nie każdy ziomal nie każdy BK2 troche wyprzątnął, teraz niech mi troche skapnie, bym julke mógł tez porobic w swoim gniazdku, takiej pompy jak na bk2 to nie bedzie, uwazam ze powinni zrobic program ktory zostanie latami bk2 tez taki powinien byc to jest #!$%@? straszne moment wprowadzania
  • Odpowiedz
@caballo-blanco Następne programy też będą latami, jak już te limity BK0% się skończą. Także spokojna Twoja głowa, będzie jeszcze kredyt -1% potem -5% potem kredyt za darmo, będziesz mógł wyhodować cały ul tych Julek w gniazdku.

@paul772

Ale Ty napisałeś, że my żyjemy w bańce, i nie każdy mieszka w mieście wojewódzkim. Więc Ci odpowiadam, że to nie ma żadnego znaczenia, bo jeżeli w Gdańsku będzie 21 tyś za m2, to w
  • Odpowiedz
  • 3
@emasele

Peowskie wyparcie, że jak ktoś krytykuje to musi być z PiSu. Jakbyś przejrzał mój profil to byś zobaczył też mema z obrażaniem Kurskiego za który zgarnalemze 100 plusów. Nikt się PiSu tyle nie naobrazal co ja tylko l szkopul w tym, że właśnie PO robi pisowską politykę obecnie XD
  • Odpowiedz
@TillCollapse: nastart@mrit.gov.pl
treść od innego Mirka:

Szanowni Państwo,

Chciałbym wyrazić swoje głębokie obawy dotyczące wprowadzenia nowego programu dopłat do kredytów hipotecznych, który może prowadzić do kolejnego wzrostu cen mieszkań.

Jestem głęboko zaniepokojony, że wprowadzenie takiego programu może jedynie pogorszyć obecne problemy na rynku nieruchomości. Podnoszenie dostępności finansowania poprzez dopłaty może skłonić banki oraz deweloperów do dalszego podniesienia cen mieszkań, co utrudni dostęp do mieszkań dla przeciętnego obywatela.

Ponadto, istnieje ryzyko, że
  • Odpowiedz
@Czoso zgadzam się, mi też się dopłaty do kredytu ni ciul nie podobają. Tylko przytaczanie afery hazardowej której totalnie nie było to trochę słabe
  • Odpowiedz