Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Chyba kazdy to przerabial.. xDDD


@kamil-tika: Jako osoba wychowywana przez samotną matkę, bo ojciec się zapił (piękne lata '90), mogę się śmiało nie zgodzić.
  • Odpowiedz
@kamil-tika: majsterkować to można było przy lanosie albo starym golfie. Teraz to trzeba sie #!$%@? pol dnia by zarowke wymienic, bo by dostac sie do lampy to pol samochodu trzeba zdemontowac.
  • Odpowiedz
U mnie było tak:
- tylko w polsce mogli zaprojektować takie gówno - przy naprawie czegoś polskiego
- niby niemcy a takie gówna zrobili - przy naprawie czegoś niemieckiego
  • Odpowiedz
@kamil-tika najgorzej jak potem po takich radach przyszla niechęć do jakichkolwiek prac technicznych i teraz w późnym wieku trzeba się uczyć od zera ))[]
Ja tak właśnie mam ,i jest to kurde żenujące...
  • Odpowiedz
@kamil-tika: Kurde ja nie przerabiałem i zawsze dziwi mnie jak wielu ludzi na wykopie miało kiepskich rodziców że takie żarty są tu tak popularne (Nie mówię że akurat OP tak miał).
Tata nie pił,auto naprawiał mu mechanik bo zawsze stwierdzał że się nie zna ,a ma inne zajęcia ¯\(ツ)/¯ mama dbała o mnie i brata . Awantury w domu? dziecięce bójki braci.

Ja sobie czasem czytam komentarze pod takimi postami żeby
  • Odpowiedz
Lepiej jak się alkoholik zapije niż gdybyś miał się z nim męczyć

nie mieć ojca to nadal lepsza opcja niż mieć #!$%@? ojca :)


@dawid-poselski: @Saddam_Husajn: No tak se, jakoś jak miałem 7-8 lat poszedł siedzieć na rok za jakąś akcję na %, później się rozwiedli rodzice i widywałem go raz na rok na wakacje (jak do dziadków na wakacje jeździliśmy z braćmi, gdzie on nadal pił) i zmarł jakoś
  • Odpowiedz