Wpis z mikrobloga

#!$%@? o #!$%@? chodzi, że teraz wiele stron nie podaje dokładnych wymiarów ubrań? Zamówilem sobie kurtkę która rozmiarowo jest zajebiste ale rękawy są trochę za długie i chciałem sobie sprawdzić jak to wygląda w rozmiarze mniejszym to jedynie co się dowiedziałem to obwody klatki, talii i bioder i to nie dokładne cm a przedziały np między 88-96 a 94-102 XD kiedyś jak kupowałem rzeczy to były dokładne rozmiary wszystkiego o długości i szerokości rękawów do długości całkowitej i długości od ramion w dół.
#modameska #zalesie #streetwear
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@tomek_wcale_nie_tomek: i ile na tym oszczędzają? 20zl na produkcie? Zmierzenie ubrań to jest jakieś 5-10 minut roboty, mając na uwadze, że w górnej garderobie średnio jest 7 rozmiarów to jest to raptem robota na trochę ponad godzinę, jedynie spodnie mogą być cięższe bo tam masz rozmiary typu 30x28 30x29 30x30 itd ale nadal nie wiem jak ktoś mógłby to tłumaczyć kosztami xd
  • Odpowiedz
@Arekt: Mnie najbardziej wk****a zalando. Nie podają w ogóle żadnego rozmiaru danej rzeczy tylko masz wywnioskować według ogólnej tabeli rozmiarowej gdzie przecież ten sam rozmiar może się różnić w zależności od producenta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
20zl na produkcie


@Arekt: to byłoby w #!$%@?, zapewne o wiele mniej, ale w skali roku na X produktów pewnie już zauważają różnicę, tak samo jak to słynne nie dawanie ładowarek, w którym głównie chodziło o maksymalizację ilości telefonów wysyłanych w 1 np kontenerze
  • Odpowiedz
  • 0
@pieczk: ale to nie każdy produkt muszą mierzyć tylko 1 produkt w każdym rozmiarze, firmy nie wypuszczają rocznie 1000 nowych ubrań żeby je mierzyc.
  • Odpowiedz