Wpis z mikrobloga

Od dwóch tygodni nie korzystam z social mediów dłużej niż pół godziny dziennie. Wykop również ograniczyłem do minimum, bo to dla mnie zwykłe media społecznościowe. Zabijam skutecznie prokrastynację. Nie mieszkam w Polsce i znam 3 języki. Moja dziewczyna nie pochodzi z Polski i nie zna tego języka. Nawet nigdy tam nie była. Ostatni raz byłem w kraju rok temu. Nie mam prawie żadnego kontaktu z Polakami. Mam wrażenie, że na was jest ładowana jakaś potężna propaganda i jesteście strasznie pospinani oraz nerwowi. Gdybym nie czytał wykopu i innych polskich mediów, tak jak pisałem wyżej, to nie widziałbym już żadnych negatywnych, polaryzujących informacji. Moje życie stało się dużo lepsze od momentu rozpoczęcia detoxu cyfrowego.
  • 24
@nieprzejmujsie: Wykop to i tak wyjątek bo ogólnie ludzie w tym kraju są niesamowicie #!$%@?. Przykładem jest Reddit - pisze sobie na Reddit Litwa, Łotwa, Serbia i jest miło a na Reddit Polska od razu się te zjeby przyczepiają, agresja, kłótnie. Wykop to wyjątek bo tu jest sporo fajnych ludzi.