Wpis z mikrobloga

Nie podoba mi się, że ludzie zaczynają się kłócić między sobą. Jedni nazywają innych dzieciorobami na utrzymaniu pracujących, inni wyzywają ludzi na b2b., inni wytykają singlom, że mogli kupować przy bk2%. Wzrost cen mieszkań jest niekorzystny dla wszystkich, prócz deweloperów i skorumpowanych polityków, i to na krytyce ich należy się skupić.

Widać, że politycy koalicji unikają tematu jak ognia i próbują go przepychać bez rozgłosu, żeby gówno się do nich nie przykleiło. Może w takim razie należy pomóc je przykleić? Postarać się powiązać program z nazwiskami i twarzami osób, które mogą na tym stracić w wyborach. Tak żeby korupcja deweloperów zaczęła być jednym z pierwszych skojarzeń i wpływać na sondaże.

Zbliżają się wybory do europarlamentu, w których głosuje się przede wszystkim na partie, nie nazwiska, więc powiązać mocno z całą koalicją. Zmusić, żeby wypierali się projektu publicznie. Po samorządowych narzekali na niską mobilizację młodych, a to w nich najbardziej program uderza, więc może do nich przede wszystkim kierować przekaz?

Kolejne wybory są prezydenckie, więc należałoby powiązać program z Hołownią i Trzaskowskim. Jeżeli nie poruszają tematu publicznie, to może potrzebują zachęty? Hołownia potrafi mrozić projekty, jeżeli chce, a żaden z nich nie chce być chyba postrzegany jako kandydat deweloperów.

Patrzyłem dzisiaj na narzędzia AI do tworzenia takich kampanii, ale w sumie to jestem #!$%@?, więc zostają mi dywagacje i nie wiem na #!$%@? to piszę xD W możliwości marszy i protestów nie wierzę, chociaż chętnie wziąłbym udział.

#nieruchomosci #polityka
  • 12
@KarakanPaskudny:

Wzrost cen mieszkań jest niekorzystny dla wszystkich, prócz deweloperów i skorumpowanych polityków


bzdury, wzrost cen jest korzystny dla 90% społeczeństwa, bo tyle osób ma w PL mieszkania na własność.
@Yuri_Yslin: ale mi chodzi o to, ze bierzesz gotówkę pod zastaw nieruchomości i potem możesz nią obracać inwestując w cokolwiek. I nikt ci nie zabroni za ta gotówkę kupić innego kurnika albo trzech garaży. Ewentualnie można ładować w krypto ( ͡° ͜ʖ ͡°)