Wpis z mikrobloga

#kononowicz Kroniki sądowe z Choroszczy:
Ostatnio było tak: sąd w Choroszczy odwraca monitor, wchodzi na bandycką jutubę i mówi: to pokaż pan CEO te swoje produkcje charytatywne o których pan nam tu opowiadasz od 2 i pół godziny. Na to rudy podchodzi i włącza na najnowsze filmy opublikowane cudownym przypadkiem dzień przed choroszczańskim sądem, to te co to zbiórki robili nierozliczone dla tych z Chorzowa. Adwokat Bociana podchodzi i mówi do sądu: a może ustawmy filmik od najstarszych i zobaczmy produkcje z początków kanału. Sędzia: dobry pomysł. Rudy blady. Jego adwokat: sprzeciw! Sąd: oddalam!. No to oglądają. A tam Konon odwala choroszcz w towarzystwie nafufanego szczudlaka. Sąd pyta czy pan Kononowicz jest na tym nagraniu trzezwy? A kto to ten chudy pan w samych majtkach na drugiej wersalce? Adwokat Bociana: To Suchodolski, zmarł na live, niewykluczone, że z przepicia.. Sąd : co??? Sąd prosi o przekazanie akt sprawy z kieleckiego.
Rudy blady jeszcze bardziej, ogromny brzuch, wyhodowany zapewne na orbitreku, się mu trzęsie się pod czarną za dużą niewyprasowaną koszulą. "moja roksa to tylko na enrique jezdzi a koszuli mi nie wyprasowała" - wzdycha CEO w myślach.. Sąd: lepiej już tego nie oglądajmy, to okropne. A ten Suchodolski to też pan CEO pomagał mu. Rudy: nie, nigdy. Adwokat Bociana przedstawia dowody z lat 2018 do 2020 z lajtem sylwestrowym z roksami, wyłudzaniem hasła do banku i gadaniem rudego o robaczkach oraz rozmową z barnejem o tym, żeby majora oblać farbą, włącznie. Sąd: to jak było panie CEO? Rudy: No czasem mu POmagałem, ale tylko czasem nie pamiętam dokładnie kiedy, słabo go znałem.. Rudy prosi o przerwę na kudzu. Rozprawa w Chroszczy trwa już trzecią godzinę w tym przez 2,5 h rudy porównywał swoją działalność do tego co robiła Matka Teresa z Kalkuty. Adwokat Bociana: czy od 2021 roku skasował lub usunął pan z kanału Centaurzy Człowiek jakiekolwiek filmy? Jeśli tak to jakie i dlaczego? Czy było to filmy mogące być nazwane patologicznymi? Blady Rudy: nie pamiętam, chyba nie, nie wiem. Adwokat Bociana: czy były to zbyt ostre treści dla jutuby. CEO: tak. Adwokat Bociana: czy te treści trafiały na grupę premium? CEO: to fiksja, nie było żadnego lateks premium, to wymysł wykopu który mnie atakuje! Adwokat CEO: poprosimy o przerwę. Po przerwie na benzo dla jego nowy termin rozprawy. Rudy wbija na instagram, odpala gimbusiarskiego epapierosa, upewnia się czy widać jego tatuaże z Bravo i podpisuje selfie sprzed sądu w Choroszczy tak: "Poszło jak z płatka. Wszystko pod kontrolą. Dziękuję." Grażynki dają mu dwa serduszka pod wpisem, trzecie dostaje od pani Sernik. CEO banuje pozostałe wpisy, te już mniej bezkrytyczne. CDN... #patostreamy
bezpravkano207 - #kononowicz Kroniki sądowe z Choroszczy:
Ostatnio było tak: sąd w Ch...

źródło: ceło

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz