Wpis z mikrobloga

via Android
  • 4
@marazmus @sprawdzajacy @dzihau @razdwatrzy55 Przyszły obydwie. Jedna na mnie czekała na drugą musieliśmy chwilę zaczekać. Ta druga myślała, że z siostrą jestem ale szybko obydwie wprowadziłem w temat, że po prostu dla odmiany zaprosiłem dwie w tym samym czasie. #!$%@?śmy placuszka, pogadaliśmy, jakieś heheszki i w kulturalny sposób się rozstaliśmy. W szoku jestem. Jedna napisała, że ma ochotę się spotkać ale już we dwoje
via Android
  • 1
@marazmus To nie był eksperyment. Zrobiłem to z nudów i w pewnym sensie z frustracji. Byłem na niejednym castingu, które były #!$%@? a dla odmiany chciałem emocji. Jeśli miałbym to wrzucić jako kategoria eksperyment to ewentualnie można uznać, że laski są o siebie zazdrosne więc to było pewne, że któraś się sama wyrwie do następnego spotkania
@kutmen2 no spoko, ja Cię nie krytykuje za to (: dodałbym tylko, że to co zrobiłeś ma sens tylko wtedy, kiedy rzeczywiście 2 kobiety są Tobą zainteresowane (czyli ich minimalne wymagania co do partnera są spełnione), w innym wypadku pewnie obie odwróciłyby się na pięcie i żadnej zazdrości o Ciebie byś nie uświadczył