Wpis z mikrobloga

@ryszard-kulesza Ja dalej mam Seicento pomimo że mam "normalne auto" XD
One są zajebsite, ubezpieczenie 300zl nie psuje się to a jak już to części na kilogramy sprzedają na szrocie, przy flaszce z sąsiadem można remont silnika zrobić pod blokiem XD
Kocham to autko.
  • Odpowiedz
@ryszard-kulesza: Oczywiście, że tak. To wbrew pozorom wcale nie było aż tak dawno temu chociaż jak napisał już wcześniej @Kroledyp słusznie minione i polska dziś jest całkiem innym krajem. Niektórzy będą to wspominać z nostalgią twierdząc jak zajebiście wtedy nie było, ale są też jeszcze na tym świecie trzeźwo myślący ludzie którzy ich wyprowadzą z błędu. Maluch był produkowany do 2000 roku to jest jakiś nieśmieszny żart.
  • Odpowiedz
Maluch był produkowany do 2000 roku to jest jakiś nieśmieszny żart.


@Cztero0404: Mini w UK, to klasyczne z 1959, którym jeździł Jaś Fasola też było produkowane do 2000. Sam fakt takiej długiej produkcji nie jest nieśmiesznym żartem, tylko raczej to, że malutki, prosty włoski samochód miejski był u nas autem rodzinnym, którym jechało się setki kilometrów na wakacje itd.
  • Odpowiedz
. Sam fakt takiej długiej produkcji nie jest nieśmiesznym żartem,


@ryszard-kulesza: Jest nieśmiesznym żartem podobnie jak chociażby to do kiedy produkowano dużego fiata, poloneza, nysę, żuka, autosana. Tak dla porównania w 1991 roku kończono produkcję Fiata 125p zaś w 1990 zaczęto sprzedawać Bmw e36, w 1998 roku zakończono produkcję żuka w 1986 Ford już miał IV generację transita, Volkswagen w 1990 T4 a Mercedes w 1995 pierwszego sprintera.
  • Odpowiedz
@Kroledyp: słusznie minione, ale nadal spotykam ludzi (nie emerytów), którzy wspominają je z zadowoleniem i wybielają różne problemy (bezpiecznie xd czysto xd powietrze lepsze xd bez tego całego lewactwa). Są to w zasadzie trzy grupy - ludzie, którzy radzili sobie w skorumpowanym systemie i zdrowszy system ich boli; dzieciaki, które nasłuchały się bajek; sebki zafascynowane tym, że wystarczyło wyjechać na zachód i można było sobie ustawić życie, a teraz już tak
  • Odpowiedz
@Kroledyp: a przepraszam, puszka po piwie jest aluminiowa, więc powinna nie rdzewieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) niemniej śmiechem żartem miło wspominam sejaka, kilkadziesiąt tysięcy km i dwa wypady za granicę zaliczył, a silnik cykał równo jak zegarek z nową baterią. jedyny problem to właśnie buda, która dokonała dezintegracji...
  • Odpowiedz