Wpis z mikrobloga

#rower Te całe #gravel to są wygodne czy po 20km będzie mnie krzyż bolał? Warto w to inwestować czy lepiej kupić normalnego crossa tyle, bo jak tak czytam i oglądam o tych gravelach to chyba to jest taki przekombinowany niewygodny cross. Jeszcze zaznaczę że chciałbym wydać max 3,5k, nie zamierzam na tym się ścigać tylko chillowac weekendami.
  • 25
  • Odpowiedz
@RobertoCecon nie, w Gravelu najlepiej spisuje się hydraulika.
Ból pleców może być spowodowany wieloma czynnikami niekonieczne rodzajem ramy w rowerze. Miałem z tym problem i siłownia pomogła mi mega plus rozciągnie
  • Odpowiedz
@RobertoCecon: czy rower jest wygodny dużo czynników ma wpływ musisz przymierzyć i dobrze dobrać rozmiar przede wszystkim sporo Graveli ma bardziej sportową pozycję więc szukaj bardziej z turystyczną i wygodną to znaczy bardziej wyprostowaną pozycją
  • Odpowiedz
Warto w to inwestować czy lepiej kupić normalnego crossa


@RobertoCecon:

Kupuj crossa.

Gravela kupisz jak uznasz ze crossy są za wolne i potrzebujesz czegoś szybkiego.
  • Odpowiedz
@Wychwalany: ja bralem Eskera, pomimo przymiarek do Tribana. Rozważałem tego tribka 520GRVL, ale on kosztował 5.2k, więc to się zupełnie nie kalkulowało. 2.0MS kosztował mnie prawie 2 kloce mniej. Dla mojej jazdy rekreacyjnej nie było co przepłacać
  • Odpowiedz