Wpis z mikrobloga

@Michalek_z_wawelu: Oczywiście, że na siedząco, jak wstajecie, żeby się podetrzeć, to zlepiacie resztki ze sobą sprawiając, że zajmuje to i więcej papieru i więcej czasu, nie mówiąc o tym, że siedząc masz dostęp, by podetrzeć się dokładniej. Jak ludzie, którzy robią to na stojąco zastanawiają się dlaczego ich ciągle rów swędzi, to właśnie dlatego xd
@Randy_the_Ram Używam chusteczek nawilżonych. Jak mnie złapie w środku lasu, to wytrę dupę liśćmi, bo co innego mam zrobić. Ale to sytuacje awaryjne, w których będę się starał jak najszybciej tę dupę umyć pod bieżącą wodą. Ostatnio taką sytuację miałem rok temu na trasie i po prostu znalazłem stację z prysznicami i tam umyłem. Pracuję zdalnie. U znajomych bez bidetu myję dupę pod prysznicem/w wannie.
To jakiś trolling chyba bo nie wierze, że ludzie wstają i na zaciśniętych pośladach dupe wycieraja xd pomijając już fakt, że jak wstaniesz to sie gówno między pośladami rozciera xD zdarzyło mi się być w ubikacjach gdzie obok jest słuchawka do mycia wodą to wtedy wstają i sikają w dupe a gówno im leci po nodze? xDD