Wpis z mikrobloga

  • 5
@Deathblow: tak z 30% społeczeństwa bezpośrednio (ci którzy będą chcieli kupić pierwsze mieszkanie lub zrobić upgrade na większe) a w szerszej perspektywie czasowej 90% bo spowoduje to mniejsza dzietność, mniej rodzin i zawalenie się systemu emerytalnego i ogólnie regres kraju
  • Odpowiedz
  • 588
@chaosrising: Uff, jak oprócz deweloperów zarobią jeszcze banki i ubezpieczyciele to wszystko jednak git, lecę płacić po 20k z metra za kurnik. Sorry za wcześniejszy hejt.
  • Odpowiedz
@chaosrising: Czy jest gdzieś prognoza o ile wzroście ilość budowanych mieszkań dzięki bk0?
Nie bardzo zagłębiałem się w ten temat bo nie jestem zainteresowany, ale teraz z racji że ten temat jest na topie to ciężko przejść obojętnie i nie bardzo jestem w stanie zrozumieć dlaczego budownictwo na tym zyska?
Z tego co na szybko teraz wygooglałem to w 2022 wybudowano 240k mieszkań/domów. W jaki sposób w tym roku i następnych
  • Odpowiedz
@chaosrising: rynek pracy xd jak wiadomo najwięcej stanowisk przy klepaniu budynków to managerowie IT wysokiego szczebla, a nie ludzie klepiący za niskie stawki (pomijam kierownik budowy/inżynierów odpowiedzialnych za projekt)
  • Odpowiedz