Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? właściciel mieszkania zrobił mi jazde bo mam syf czyt. Porozrzucane ciuchy i chusteczki. Szkoda że nie zauważył, że przyjeżdżam o 2 w nocy i wyjeżdżam o 8 do szpitala, gdzie leży moja żona i dwu dniowa córka. Ledwo przyjeżdżam do domu, bo ze zmęczenia mam haluny, więc kładę się do wyra i zasypiam w sekundę. Ciekawe gdzie mam zmieścić sprzątanie, skoro biorę tylko najważniejsze rzeczy i wybiegam z domu
  • 72
@Nick_Login XD Przecież to są pieniądze z kieszeni podatnika, a jak podatnikiem jest rodzic to ma się obrazić i nie wsiąść, zawsze miałeś łeb do interesów co. Ty tak łazisz po postach gdzie ktoś tylko wspomni o posiadaniu rodziny i wylewasz te swoje żale( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)to nie zdrowe jest.
sprawdz statystyki najmu/właścicielstwa nieruchomości na zachodzie i pogadamy


@detokstyle: sprawdź dzietność na zachodzie, a potem jeszcze wyklucz z tego arabów mnożących się jak króliki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to jest jego sprawa, jego decyzja (albo może i nie ( ͡º ͜ʖ͡º)) i jeśli była ona zła, to on poniesie tego konsekwencje, a nie pan @Noniusz.


@tomon-g: jego decyzja (choć raczej podjęta za pomocą instynktu rozrodczego, niż świadomie) lub wpadka (jak połowa ciąż), ale po to przecież dzieli się tym na wykopie, żeby takie randomy jak ja mogły wyrazić swoją opinię na ten temat.
Nie ma obowiązku przyjmowania tej pisowskiej łapówki. Tylko trzeba mieć trochę rozumu i godności człowieka.


@Nick_Login: skoro jest obowiązek płacenia w podatkach na tę pisowską łapówkę, to nieprzyjmowanie jej samemu świadczyłoby raczej o braku rozumu.
@Noniusz: Obowiązek podatkowy jest dla wszystkich, łapówa dla nielicznych. Jak nie widzisz różnicy, to nie masz RiGCzu.


@Nick_Login: co? Bo chyba się nie zrozumieliśmy. Napisałem tylko, że skoro i tak trzeba zapłacić w podatkach, to głupotą byłoby nie przyjąć zwrotu choć części zapłaconego podatku (o ile ma się taką możliwość). Unoszenie się sarmackim honorem to zaprzeczenie RiGCzu.
@Noniusz: Płacisz te podatki na wszystko co cię otacza, bo nawet na powietrze. 500+ było łapówką, za którą sprzedaliście swoją godność, a przyszłość swoich dzieci. 8 lat rządów najgorszych miernot długo te dzieci będą spłacać.
@missioncritical: Ja tak miałem jak wynajmowałem pokój w domku na Lubelszczyźnie. Dom był 2 częściowy.Mieszkało w tej części dla wynajmujących 4 osoby. Właściciel często chodził po tej części. #!$%@?ł się nawet o nie umyte szlanki po herbacie i czasem wbijał do pokoi.