Wpis z mikrobloga

Historia lubi się powtarzać, pamiętacie jak Prezydent Komorowski z PO na pytanie jak młodzi ludzie mogą kupić mieszkanie odpowiedział żeby zmienili pracę i wzięli kredyt?
Jego żona natomiast twierdziła, że emigracja to szansa a nie dramat.

Tak wiec wróciła ta sama ekipa do władzy i teraz Tusk ma dla was radę: zmieńcie pracę, weźcie kredyt albo emigrujcie.
Ważniejsza jest marża deweloperów i wartość nieruchomości posłów niż wasz los.

#nieruchomosci #koalicjadeweloperska #polityka
PanAlbert - Historia lubi się powtarzać, pamiętacie jak Prezydent Komorowski z PO na ...

źródło: IMG_5900

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@PanAlbert: Komorowski to jest wsiór. Ja sie w ogóle dziwie, że ten człowiek po tylu kompromitacjach ma jeszcze odwage pokazywać sie publicznie, a najlepsze jak okradł z fantów pałac prezydencki jak w 2015 oddawał fotel dudzie. Zostawil gole ściany dosłownie
  • Odpowiedz
@PanAlbert: z tą różnicą że jak Polak za granicą zobaczy, że zarabia już teraz jedynie 2k euro to się obudzi, że cały zachód #!$%@?ł swoje państwa socjalem, wpuszczaniem zwierząt i głupią polityką. Każdy kto ma 7k w mieście, jak zobaczy jak niewiele więcej będzie miał na emigracji, biorąc na siebie wszystkie jej minusy stwierdzi, że to już wszędzie #!$%@?
  • Odpowiedz
@PanAlbert: no ale dobrze mówił przecież. Wziąć kredyt na szkolenia i zmienić pracę. Teraz ten dzieciak miałby lekkim ujem ponad dychę netto zarobku a o kredycie by zapomniał już dawno.
  • Odpowiedz
  • 35
@damienbudzik: Nie no dzieciaki niepamiętające PO znowu nabrały się na elitarność i wyższość nad moherowymi beretami. Wróciło stare hasło Mlodzi Wyksztalceni z Wielkich Miast.
  • Odpowiedz
  • 0
@michal0110: Miał taką samą rację wtedy jak Koalicja Deweloperska teraz. Ceny mieszkań były niewspółmierne do zarobków. Teraz dodatkowo zamiast wspierać podaż budownictwem spółdzielczym czy komunalnym to bezpośrednio dofinansowuje się developerów więc ceny rosną. No ale jak ktoś jest politycznym trolem to na partie matkę złego słowa nie powie.
  • Odpowiedz
@PanAlbert ja zagłosowałem przeciwko pisowi. I jestem zadowolony, że obecna ekipa ich rozlicza. Co więcej miałem już dość swietojebliwego katoprawactwa. Co więcej przypominam, że PiS tez wprowadzal@swoje programy dotowania deweloperów w postaci bk2, mieszkanie dla młodych itp. Kocham te chocholi że ktoś zagłosował z jakichś powodów i się nabrał na coś. Na nic się nie nabrałem. Wiedziałem, że będą #!$%@? rządzic, ale przynajmniej rozlicza PiS. Zanim zdąża się rozpędzić i nakraść to
  • Odpowiedz
@PanAlbert przecież już rozliczają? Dwóch wsadzili tylko ich prezydent ułaskawił. Też nie do końca wierzyłem, że będą ich ruszać ale wszystko wskazuje na to, że jednak tak. Serio nie widzisz co się dzieje na komisjach?
  • Odpowiedz