Wpis z mikrobloga

Historia lubi się powtarzać, pamiętacie jak Prezydent Komorowski z PO na pytanie jak młodzi ludzie mogą kupić mieszkanie odpowiedział żeby zmienili pracę i wzięli kredyt?
Jego żona natomiast twierdziła, że emigracja to szansa a nie dramat.

Tak wiec wróciła ta sama ekipa do władzy i teraz Tusk ma dla was radę: zmieńcie pracę, weźcie kredyt albo emigrujcie.
Ważniejsza jest marża deweloperów i wartość nieruchomości posłów niż wasz los.

#nieruchomosci #koalicjadeweloperska #polityka
PanAlbert - Historia lubi się powtarzać, pamiętacie jak Prezydent Komorowski z PO na ...

źródło: IMG_5900

Pobierz
  • 28
@Reanef ja proszę o pomoc, mieszkam w mniejszym wojewódzkim mieście i jestem elektrykiem, kosztowało mnie to trochę, ale 10k nie zarabiam
Można prosić o radę jakie szkolenie to chociaż moje dziecko szybko mnie przegoni z zarobkami w podstawówce.
odpowiedział żeby zmienili pracę i wzięli kredyt?


@PanAlbert: prawda was nieroby dalej w dupe kłuje xD Lepszy kwik był tylko chyba porzy okazji jakiejś powodzi jak Tusk jakimś dziadom wypalił, że trzeba było domek ubezpieczyć.

dzieciaki niepamiętające PO

Nie muszą pamiętać - ja pamiętam za nich. Wystarczy, że sobie przypomną co twoi pisowscy panowie wyrabiali jeszcze kilka miesięcy temu.

@Fejernordczyk: dzieciak z filmu był młody i jeszcze raczej częściowo na garnuszku rodziców. Szuka szkoły/studiów/ uprawnień płatnych które go interesują i na które jest wzięcie w okolicy i po prostu robi uprawnienia. Jest kilka rzeczy na których można zarobić - zrób tego SEP'a bo częściowo zakładam że możesz mieć nieaktualnego do odbiorów i przeglądów instalacji skoro klepiesz pewnie same kable na budowie, odbiór instalacji w domu do ubezpieczenia czy odbioru domu