Wpis z mikrobloga

Będzie trochę kontrowersyjnie, ale chcę żeby to wybrzmiało:

seria wiedźmin ma co najwyżej dobry gameplay (w przypadku jedynki to i tak zbyt wygórowane słowa xD)

To czym naprawdę wyróżnia się ta seria to wspaniałe dialogi, fabuła, cutscenki, muzyka i ten wyborny, ponury klimat jedynki.
W polskiej wersji językowej wspomniałbym to jeszcze znakomite polskie głosy w dialogach, a co za tym idzie- bardzo dobra charakterystyka postaci gdzie można do pewnej postaci poczuć nienawiść lub przyjaźń.

Ale będąc szczerym to samo przeszukiwanie terenu, podążanie za znacznikami nie jest szczególnie interesujące. Rozwój postaci to mizeria, zbieranie lepszego ekwipunku nie daje radości, a nurkowanie czy wchodzenie do generycznych jaskiń jest nudne i czasochłonne by to wszystko zebrać. No i beznadziejny, odrealniony od świata handel z NPCami.

Ogólnie to gdyby zrobić remake pierwszej części to według mnie wiedźmin 3 mógłby się schować.

Gothic, Fable, Knights of the Old Republic, Zelda są jednak mocniejsze w aspekcie grywalności.

#przegryw #gry #wiedzmin
Glimpse0fTheFuture - Będzie trochę kontrowersyjnie, ale chcę żeby to wybrzmiało:

ser...

źródło: Zrzut ekranu 2024-04-08 190550

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz