Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#muzyka #techno #narkotykizawszespoko
mam 31 lat, na pierwsze techno poszedłem rok temu we Wrocławiu, od tego czasu ciągnie mnie mocno tak i zastanawiam się czy ten sposób, zabawy to coś co mi sie podoba czy to przez mdma... podswiadomie mnie ciagie bo to miejsce kojarzy sie w wyrzutem dopaminy...
Dodam ze nie jestem typem klubowicza, od 20-30 byłem na klubach moze 10 razy gdzie dobrze sie bawiłem raz, od 30 do 31 byłem na techno 10 razy i wszystkie 10 bawiłem sie wyśmienicie, konczyłem razem z zamknieciem klubu. Wiem ze jestem stary wiec tutaj pytanie czy to odpowiedni wiek do takich zabaw? nie myśle o zakładaniu rodziny i żonie, nie chciałbym tego przez całe swoje życie. Nigdy nie znalazłem swojej drogi w życiu, zawsze coś trwa 2 miesiace a pozniej trace zainteresowanie, tak nie jest w tym przypadku

wiec pytania to
1. czy podswiadomie mnie ciagie na techno bo to miejsce kojarzy sie w wyrzutem dopaminy... czy moze znalazłem swoja droge zycia
2. czy to odpowiedni wiek do takich zabaw? Jak na mnie popatrza młodsze osoby...



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
zupełnie do tego nie nadajesz. Jesteś typowym wiesniakiem który się rzucił na temat, kiedy wszedł do mainstreamu


@mirko_anonim: Tak, ciągnie Cię do klubów przez narkotyki i bardzo szybko się idzie w ten sposób wpieprzyć w uzależnienie. Multum osób zaczynało od imprezek z MDMA a skończyli robiąc laskę bezdomnemu za grude kryształu

czy moze znalazłem swoja droge zycia


@mirko_anonim:

Zresztą co ty pier*olisz. Ćpanie na imprezach to ma być droga w
  • Odpowiedz
1. czy podswiadomie mnie ciagie na techno bo to miejsce kojarzy sie w wyrzutem dopaminy... czy moze znalazłem swoja droge zycia

2. czy to odpowiedni wiek do takich zabaw? Jak na mnie popatrza młodsze osoby...


@mirko_anonim: 1. tak to niebezpieczne
2. nie
  • Odpowiedz