Wpis z mikrobloga

W ogóle to, czy jedyni politycy w tym kraju, którzy sprzeciwiają się tym pomysłom pompowania deweloperów za wszelką cenę, to Zandberg i kilka typiar od niego? xd

W sumie właśnie uświadomiłem sobie, że partie, które to popierają i nieodwracalnie niszczą przyszłość w tym kraju, mają łącznie jakieś 90% poparcia xd

Pozdro

#nieruchomosci
Tywin_Lannister - W ogóle to, czy jedyni politycy w tym kraju, którzy sprzeciwiają si...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
niszczą przyszłość


@Tywin_Lannister: bądźmy poważni, ten program skierowany jest do ludzi pełniących ważne role społeczne (rodzice). Nie wiem po co 35+ letniemu samotnemu chłopu własne mieszkanie, ma mu komfort masturbacji poprawić?
  • Odpowiedz
nieodwracalnie niszczą przyszłość w tym kraju


@Tywin_Lannister: po co taka histeryczna retoryka? Kolejne kilkadziesiąt tysięcy ludzi rocznie kupi sobie mieszkanie na tani kredyt, w kraju w którym co roku dopłaca się 70mlilardów ludziom tylko dlatego, że mają bombelki
  • Odpowiedz
@Mirkoncjusz: mój wpis uznany został za wartościowy i spotkał się w aprobatą społeczności (patrz plusy). Może podzielisz się z nami społecznymi korzyściami płynącymi z finansowanego wspierania niemal 40 letnich samotnych mężczyzn?
  • Odpowiedz
więcej postów


@jozef-dzierzynski: wraz z posiadaniem własnego mieszkania wzrosnąć może zadowolenie z życia co znacząco zmniejszy aktywność użytkowników, a poza tym zwiększony ruch w internecie negatywnie wpływa na środowisko

  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Co ty pleciesz, przecież jak Pan Tusk dojdzie do władzy to ukróci to całe obrzydliwe rozdawnictwo i w końcu będzie normalnie. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister jak nie znasz to przeczytaj książkę Polactwo, cierpka diagnoza polskiego wyborcy i z tej książki właśnie te 90% partii korzysta jak ze złotej porady jak żyć. Tylko oni zamiast to odebrać jako krytykę przywar rodaków wykorzystało jako instrukcje jak się obchodzić z wyborcą
  • Odpowiedz
po co taka histeryczna retoryka? Kolejne kilkadziesiąt tysięcy ludzi rocznie kupi sobie mieszkanie na tani kredyt, w kraju w którym co roku dopłaca się 70mlilardów ludziom tylko dlatego, że mają bombelki


@wypopekX: @elperson @Tywin_Lannister ale #!$%@? głupoty. Nic dziwnego że popis ma w tym kraju 70% poparcia.

Miałem napisać co w tym jest złego ale w sumie #!$%@? warci jesteście.
  • Odpowiedz
@elperson: nie wyemigruje z kraju beda pracowac kolejne 20 lat, poprawi to ich komfort życia 20 metrow to za malo co poprawi ich zdrowie psychiczne, zreeszta facieci moga miec dzieci do 60. Wspolnik ojca ma 65 i wlasnie powital bombelka wiec nie mozna ich wykluczac wtedy trzeba by tez wykluczyc bezdzietnych mlodych. Jedyne kogo mozna wykluczyc to kobiety po 45 r ż bo tam już jest raczej temat zamknięty ale się
  • Odpowiedz