Wpis z mikrobloga

@galicjanin: być może. Po prostu chciałoby się jakiejś zmiany. Wymiana Majchra na Michalskiego to wybór między cholerą a dżumą. Nic się nie zmieni, może będzie trochę bardziej "progresywnie" (chociaż w Krakowie chyba nie było z tym problemu), i tyle.
@smilealittlebit zwłaszcza, że Majcher między słowami poparł Miszalskiego. Jak dla mnie to trochę reklama Gibały ( ͡ ͜ʖ ͡) ale ten wynik po prostu oznacza poparcie dla KO, a nie samego Miszalskiego. Ja gościa zupełnie nie znam, w tych wyborach usłyszałam jego nazwisko pierwszy raz. A z tego co czytałam to był w Krakowie radnym, więc chętnie poczytam o tym co robił i osiągnął. Może nawet zrobię
@smilealittlebit no gibala to strasznie śliski typ, mnie to nie dziwi. Często liczy się partia a nie osoba w tym przypadku dlatego w Krakowie kogo ko nie wystawi to łatwo procent uzbiera. Przecież taki Majchrowski by dalej wygrał xD
@OrzechowyDzem: nie wiem na ile jest to prawda, a na ile jest to element kampanii wyborczej. Wiem natomiast co następuje:
- Gibała od lat prowadzi tę firmę i coś jeszcze nie upadł,
- krytykowanie Gibały za dług przez Majchrowskiego to jakiś nieśmieszny żart, biorąc pod uwagę stan finansów miasta,
- Gibała przynajmniej próbuje coś ogarnąć, każdy go zna, natomiast KO równie dobrze mogło wystawić misia uszatka i wykręciłoby jakiś wynik -