Wpis z mikrobloga

@krepak: Abstrahu.jąc od przyczyny działania/zachowania @WuDwaKa, czy to długotrwała, przemilczana choroba, depresja, problemy finansowe czy związkowe, może po prostu zrezygnował z wykopu... . Ludzie zwracajcie na siebie uwagę; samotność, problemy, zamknięcie w sobie potęgują poczucie bezsilności, bezradności i marazmu. Czasem zwykle: "hej, co tam?" albo "miłego dnia" może być początkiem chęci zmiany. @WuDwaKa, jeśli masz log out od wykopu, żyj spokojnie i szczęśliwie, jeśli jednak najczarniejszy
  • Odpowiedz
@Goronco 100% racji, jednym dowodem niech będzie ta brzydka mirabelka z Wrocławia co teraz ma rekordowa liczbę wykopów, a drugim: jakiś czas temu na # przegryw był jakiś Wojtek cośtam co pił browary i r----------ł sobie chatę, wieść gminna niesie ze był magik i jakoś po nim nikt nie płacze na głównej, ciekawe czemu hmm
  • Odpowiedz
komentarze to wykop był całym jego światem. Ktoś taki nie funkcjonuje na co dzień normalnie tzn nie miał pracy i życia towarzyskiego, czy jakiegoś innego zajęcia. Śmieszne i smutne zarazem


@reintrodukcja: co tu śmiesznego? Twój umysł nie wyszedł z podstawówki?
  • Odpowiedz
@krepak: Najbordowszy w swoi czasie. Przez tak długi czas po prostu nie dało się go nie "poznać", bo ten nick przewijał się podczas scrollowania tysiące razy. Szkoda chłopaka, mam nadzieję, że odnalazł spokój po drugiej stronie.
  • Odpowiedz
drugim: jakiś czas temu na # przegryw był jakiś Wojtek cośtam co pił browary i r----------ł sobie chatę, wieść gminna niesie ze był magik i jakoś po nim nikt nie płacze na głównej, ciekawe czemu hmm


@sruba_m3: kojarzę typa - robił challenge z @TavarishPiesov z wrzucania zdjęć bebzona pod wpisami winsomegirl i smuteczek2000 xD właśnie jakiś czas temu zastanawiałem się co z gościem się dzieje
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: nieee, on nie czelendżował ze mną, w ogóle nie wchodziliśmy w interakcje w sumie. Mówisz o @Nwojtek dobry wariat. Właśnie przed chwilą się zastanawiałem co z nim, czy walnął tego zapowiadanego samobója czy odstawił wykop i poszedł do jakiegoś ośrodka się ogarnąć.
  • Odpowiedz
Nie mam ani ryjca, ani nie jestem zbudowany, ani nie mam dobrej sytuacji materialnej, dobrych korzeni rodzinnych, wzorców, zdrowia #!$%@? nie wiem czego tam jeszcze. xD Ale koniec końców te mityczne cipy przychodzą


@aki_: Ile masz wzrostu?
  • Odpowiedz
To daje średnio 30 znalezisk dziennie. Trochę iks de. Doliczyć mikroblog i komentarze to wykop był całym jego światem.


@reintrodukcja: Kurcze, ewidentnie jakaś forma silnego uzależnienia. Z takimi rzeczami jest problem, ponieważ h----d lub a-----l znacznie łatwiej zidentyfikować jako problem, znaleźć pomoc lub nawet zostać zmuszonym do jej uzyskania. O uzależnieniu od technologii i substytutów relacji towarzyskich na razie mówi się tylko w ramach ciekawostek socjologicznych - niby w mediach
  • Odpowiedz
@krepak: Jestem w szoku że dopiero po 2 miesiącach zauważyliśmy. Porąbane, chłop był #1 przez kilka dobrych lat, a umarł w samotności, gdzie nawet Wykopki nie zauważyły że go nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Inna kwestia, że portal jest ded, dawne mirki tu nie wchodzą, główna jest zaspamowana trollerskimi znaleziskami, mirko raz dziennie się przeglądnie dla memów
eh
  • Odpowiedz
@krepak:

Wydawało mi się, że sporo starszych wykopków powinno go kojarzyć.


Jasne że tak. Staż praktycznie ma taki sam co ja. Był jednak jebitnym spamerem który robił wszystko dla cyferek/odznaczeń i przez to jednoczesnie był/jest stałym bywalcem czarnolisto.

Zresztą jakie jest niby potwierdzenie że nie żyje? Bo inny wykopek tak napisał?
  • Odpowiedz
Ale koniec końców te mityczne cipy przychodzą, gdy się potrafi żyć ze sobą samym i szuka się w tym równowagi.


@aki_: Ty chyba nie zrozumiałeś, że chodziło o cipę jako w----ę, narząd płciowy, a nie cipę jako dziewczynę która do Ciebie przyjdzie jak się ogarniesz. Cały problem polega na tym, że jak kobieta ma depresje i nie może się ogarnąć to gdzie się wypnie tam ją przyjmą. Facet nie ma
  • Odpowiedz
@krepak: Gorące z płomieniem, prawie 2k wykopów a Ty piszesz że jego śmierć przeszła bez echa? Co Ty byś chciał? 20k i wyłączony portal na cały dzień z planszą informacyjną i klepsydrą?
  • Odpowiedz