Wpis z mikrobloga

Dlaczego obrażacie rolników, bo popierają PiS? Dlaczego obrażacie mieszkańców wsi, bo popierają PiS?

Przecież to nic nowego. Platforma od zawsze ma te grupy społeczne w dupie.

Edit.
Btw. czy ja jestem jakiś dziwny, że nie rozumiem, jak można kogoś w ogóle wyzywać, bo popiera jakąś inną partię? XD

Osobiście z szacunkiem wysłucham oraz porozmawiam i z kucem od Korwina, i z Januszem-pisowcem, i z Julką od Razemków, i z każdym innym na kompasie politycznym.

Ale może po prostu zrobiłem się zbyt pacyfistyczny na starość xD

#wybory
  • 10
@Tywin_Lannister: Z prostego powodu, PIS im narobił gigantycznego problemu z zielonym ładem a Ci #!$%@? wkurzają poprzez protesty ludzi, którzy chcą normalniego dojechac do pracy czy innego miejsca. Po czym głosują na swoich de facto katów, którzy doprowadzili do problemu. Po prostu głupia grupa społeczena i czekam na kolejne protesty, zeby im jeszcze bardziej poparcie spadło.
Btw. czy ja jestem jakiś dziwny, że nie rozumiem, jak można kogoś w ogóle wyzywać, bo popiera jakąś inną partię? XD


@Tywin_Lannister: Problemem rolnikow jest to ze chcą walczyc z problemem glosujac na tych którzy do tych problemow doprowadzili. Tak, mam prawo po nich jechac.