Wpis z mikrobloga

Moja kochana Lewico, jak Ty dalej będziesz tak prowadzić kampanię wyborczą, to Ty spadniesz pod próg i już nigdy nie wrócisz. Zrozumcie w końcu, że sprawy kobiet to już mainstream, nie tylko Lewica o tym mówi, a większość kobiet nie ma wcale poglądów mocno lewicowych. Tyle można by ugrać, stawiając na pracowników w walce z januszexami lub mieszkańców w walce z deweloperami, ale Wy dalej swoje i jakieś gusła tańce wolicie odprawiać, a nie działać dla ludzi.
#wybory
  • 17
@djtartini1 na nieruchach jest problem z podażą, kataster tylko podniesie cenę wynajmu i mieszkań z drugiej ręki, bo roi rentierów i flipperów musi się zgadzać. Moim zdaniem kataster będzie tym samym co programy tanich kredytów. Zanim zostały wprowadzone to ludzie ich pragnęli, wrzucane były symulacje kredytów z innych państw europejskich, jak to tam jest tanio a w PL drogo itp, a stało się co się stało. Teraz analogiczna sytuacja z katastrem. Opublikowano
@garbaty33 nie będę wymieniał bo część wymienili poprzednicy. Domyślam się, że jesteś wyborcą Konfederacji lub 3D/KO. Ja pochodzę z przeciętnej rodziny a musiałem się mocno napocić żeby osiągnąć w miarę spoko poziom życia. Rodzice musieli sobie żyły wyparować żeby wysłać mnie na studia a są wykształceni. Trafiałem na januszexy, żeby kupić mieszkanie musiałem sobie wszystkiego odmawiać. A dodam, że ja i tak miałem stosunkowo spoko warunki w porównaniu do rówieśników z mojego