Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@EmDeCe: O, chyba sobie zamówię:).

@EmDeCe: co za ironia, więcej polaków ginie z rąk ukraińców niż ruskich xD

@sinls jakieś źródło na te kacapskie wysrywy?

Przecież konfederacja nie rządzi

¯\(ツ)/¯
@Smarek37: na szczęście ten kraj trzyma się jeszcze dobrze i jesteśmy antykacap
  • Odpowiedz
@d4wid statystyki wypadków i napadów udostępnianych przez policję? Codziennie masz znaleziska że Ukrainiec pobił/potracil/zabił Polaka. Trzeba się postarać żeby żyć z głową w dupie xD
  • Odpowiedz
Codziennie masz znaleziska że Ukrainiec pobił/potracil/zabił Polaka.


@sinls: to dawaj skriny te, że codziennie ukrainiec zabija Polaka.
I podeślij statystyki

Trzeba się postarać żeby żyć z głową w dupie xD

rozumiem, że mówisz o sobie przegrywku?
  • Odpowiedz
@d4wid: pierwsze z brzegu, imbecylu: https://wykop.pl/link/7406399/cudzoziemcy-szaleja-na-polskich-drogach-its-potrzeba-czasu


po więcej użyj wyszukiwarki, chociaż czuje, że nie będziesz potrafił z niej skorzystać w okolicznościach o których wspomniałem, syndrom wyparcia będzie mocniejszy :>


@sinls: czyli przegryw z głównej. BTW niezły dowód.
Od 2022, według Eurostatu przeszło 15mln Ukraińców, z czego zostały 2mln w Polsce.
Tym samym gadaniem orangutana z głównej mogę powiedzieć, że Polacy robią tak samoXD.

Dodam też, że oczywistym jest, że Ukry
  • Odpowiedz
@d4wid: ale o czym ty w ogóle #!$%@? teraz xDdd naprawdę masz łeb w dupie i to chyba nawet ukraińskiej XD #!$%@? mnie jakiś legion międzynarodowy obchodzi.

ukraińcy.w.polsce.zabijają.więcej.polaków.niż.rosjanie - to zdanie jest ciągle prawdziwe, nie wiem z czym chcesz dyskutować.

Nie użyłeś wyszukiwarki, dane z raportu KGP to nie jest dla ciebie dowód. Masz jakąś psychozę, albo jesteś zwyczajnym trollem. Inaczej się nie da.
  • Odpowiedz
@d4wid: ale o czym ty w ogóle #!$%@? teraz xDdd naprawdę masz łeb w dupie i to chyba nawet ukraińskiej XD #!$%@? mnie jakiś legion międzynarodowy obchodzi.


ukraińcy.w.polsce.zabijają.więcej.polaków.niż.rosjanie - to zdanie jest ciągle prawdziwe, nie wiem z czym chcesz dyskutować.


Nie użyłeś wyszukiwarki, dane z raportu KGP to nie jest dla ciebie dowód. Masz jakąś psychozę, albo jesteś zwyczajnym trollem. Inaczej się nie da.


@sinls: czyli jednak przygłup i enjoyer
  • Odpowiedz
@EmDeCe: kawał opowiadany podczas stanu wojennego

Towarzysko gawędzi grupka oficerów Wojska Polskiego:

- Co będzie, jeśli wkroczą do Polski z zachodu Niemcy z NRD i ze wschodu Rosjanie, do kogo będziemy najpierw strzelać?

- Najpierw wystrzelamy Niemców, a potem Rosjan.

- Dlaczego w takiej kolejności?

- Bo najpierw obowiązek, a potem przyjemność...
  • Odpowiedz