Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@d4wid statystyki wypadków i napadów udostępnianych przez policję? Codziennie masz znaleziska że Ukrainiec pobił/potracil/zabił Polaka. Trzeba się postarać żeby żyć z głową w dupie xD
  • Odpowiedz
Codziennie masz znaleziska że Ukrainiec pobił/potracil/zabił Polaka.


@sinls: to dawaj skriny te, że codziennie ukrainiec zabija Polaka.
I podeślij statystyki

Trzeba się postarać żeby żyć z głową w dupie xD

rozumiem, że mówisz o sobie przegrywku?
  • Odpowiedz
@d4wid: ale o czym ty w ogóle p--------z teraz xDdd naprawdę masz łeb w dupie i to chyba nawet ukraińskiej XD c--j mnie jakiś legion międzynarodowy obchodzi.

ukraińcy.w.polsce.zabijają.więcej.polaków.niż.rosjanie - to zdanie jest ciągle prawdziwe, nie wiem z czym chcesz dyskutować.

Nie użyłeś wyszukiwarki, dane z raportu KGP to nie jest dla ciebie dowód. Masz jakąś psychozę, albo jesteś zwyczajnym trollem. Inaczej się nie da.
  • Odpowiedz
@d4wid: ale o czym ty w ogóle p--------z teraz xDdd naprawdę masz łeb w dupie i to chyba nawet ukraińskiej XD c--j mnie jakiś legion międzynarodowy obchodzi.


ukraińcy.w.polsce.zabijają.więcej.polaków.niż.rosjanie - to zdanie jest ciągle prawdziwe, nie wiem z czym chcesz dyskutować.


Nie użyłeś wyszukiwarki, dane z raportu KGP to nie jest dla ciebie dowód. Masz jakąś psychozę, albo jesteś zwyczajnym trollem. Inaczej się nie
  • Odpowiedz
@EmDeCe: kawał opowiadany podczas stanu wojennego

Towarzysko gawędzi grupka oficerów Wojska Polskiego:

- Co będzie, jeśli wkroczą do Polski z zachodu Niemcy z NRD i ze wschodu Rosjanie, do kogo będziemy najpierw strzelać?

- Najpierw wystrzelamy Niemców, a potem Rosjan.

- Dlaczego w takiej kolejności?

- Bo najpierw obowiązek, a potem przyjemność...
  • Odpowiedz