Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Po prawie 5 letnim związku rozstałem się z dziewczyną. Poszło o miejsce do życia. Ja zaplanowałem zostać w rodzinnym mieście 60k osób, a ona koniecznie chciała uciekać do Warszawy. Ciężko zniosłem rozstanie. Dałem sobie spokój z kobietani na jakiś czas aby zdać spokojnie aplikacje.

Myslalem, że będąc wysportowanym, ogarnietym facetem z dobrym wykształceniem i pracą,
majacym te 180cm, z zainteresowaniami jak podróże bez problemu kogoś znajde normalnego na #tinder i tak mokrą szmatą jaką tam dostałem, to się nie spodziewałem.

Puste lajki, masa ghostingu po kilku wiadomościach, na jakieś 100 par w prawie pol roku 3 randki, w tym dwie relacje. Pierwsza ok.2 miesięczna, dziewczynie widać było, że bardzo na mnie zależy, znowu się wkręciłem, a potem typiara która szukała także kogoś na stale, stwierdzila, że jednak ona chce być sama xD
Druga tygodniowa, dziewczyna narobiła mi nadzieje, fajnie się pisało, potem spotkania super, a ona mi na którymś spotkaniu mówi, że, musi mi coś powiedzieć, bo mi prawdy nie wyznała, bo się bała odrzucenia i powiedziała, że jednak nie studiuję, nie pracuje tam gdzie pracuje, a tak w ogóle nie ma matury. Dziewczyna w moim wieku, czyli 28 lat xDDD Po tym jej podziękowałem. Chyba ją mocno dupsko zabolało, że straciła dzianego gościa, bo cały czas do mnie potem pisała i męczyła dupsko, aż ją zablokowałem.

Myślicie, że na badoo będzie lepiej? Naprawdę ja nie szukam ruchania tylko związku z ogarniętą, zwykłą dziewczyną, a nie z jakimiś pustakami. Już nawet skłaniam się ku opcji samotnych, ale wykształconych matek, bo to jest naprawdę dramat.

I uprzedzam wszystkich z bólem dupska. Tak, jako adwokat nie będę z kimś, kto nie ma nawet matury, dziekuję. Aż takim desperatem nie jestem.

#zwiazki #tinder #badoo #rozowepaski #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 22
  • Odpowiedz
@mirko_anonim nie matura a chęć szczera zrobi z ciebie oficera. A tak na poważnie to nie wykluczaj osób bez matury jeśli nie znasz ich historii. Inteligencja nie zawsze idzie w parze z wykształceniem. Patrząc z perspektywy czasu chyba bym się zdecydował na ogarniętą pannę nawet bez matury, szczerą i bez fanaberii oraz zakochaną. Maturę może zrobić i później dalej ciągnąć edukację. Życie pisze różne scenariusze.
  • Odpowiedz
@Adeptus_Astartes: Widać, że macie ból dupska o to, że koleś jest adwokatem i jest dobrze sytuowany. Po tylu latach ciężkich studiów i aplikacji oraz praktyki zawodowej, z jakiej niby racji miałby się związać z kimś, kto nie potrafił zdać najprostszego egzaminu w postaci matury XD? Ludzie powinni dobierać się na podobnym poziomie inteligencji i ogólnej mądrości, żeby mieć o czym ze sobą rozmawiać i być kompatybilni.
A autorowi wpisu życzę
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

I uprzedzam wszystkich z bólem dupska. Tak, jako adwokat nie będę z kimś, kto nie ma nawet matury, dziekuję. Aż takim desperatem nie jestem.


I chwilę wcześniej:
  • Odpowiedz
Widać, że macie ból dupska o to, że koleś jest adwokatem i jest dobrze sytuowany. Po tylu latach ciężkich studiów i aplikacji oraz praktyki zawodowej, z jakiej niby racji miałby się związać z kimś, kto nie potrafił zdać najprostszego egzaminu w postaci matury XD?


@Femme-nie-Fatale: te studia nie są ciężkie, aplikacja też nie, a najlepszym przykładem, że to wszystko można skończyć będąc deklem jestem ja, pan pożal się boże radca
  • Odpowiedz