Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego przegrywy negują skuteczność terapii? Przecież terapia nie ma na celu znalezienie za was dziewczyny, tylko uświadomienie żeby nie robić z tego celu życia i źródła szczęścia. To w was jest problem, że uczyniliście z kobiety świętego graala. Ha, równie dobrze ja też jestem przegrywem bo nie mam Ferrari i dopóki nie będę miał to obrażam się na cały świat.

#przegryw #terapia #takaprawda #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: To jakis sponsoring terapii czy jakis eksperyment spoleczny? ilosc postow o terapii w ostatnim czasie jest dziwna.

ALe odpowiem. Ludzie neguja skutecznosc terapii, poniewaz, im nie pomogla, nie dziala. Ja jestem tego przykladem.
Jezeli terapia miala mi uswiadomic to o czym piszesz to mi nie uswiadomila, oznacza to ze terapia nie zadzialala a wiec jest nieskuteczna.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: bo oni nie chcą pomocy. Chcą klepać siebie nawzajem po plecach. Chociaż z drugiej strony terapia to nie jest coś co magicznie Ci pomoże, niektórym nie pomaga ale spróbować warto dla własnego przekonania chociażby.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: też dużo zależy jakość terapii osoba z którą jest przeprowadzana jak i więź między wami. Jeżeli terapeuta/tka traktuje cię tylko jak by miała odbebnic sesje i zgarnąć hajs to serio sobie lepiej darować.

No ale masz rację traktowanie kobiety jakoś świętego Graala to debilizm.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: aleś dał porównanie. xD Ferrari nie ma nawet promil osób na świecie, a dziewczynę ma (lub na jakimś etapie życia miał) prawie każdy. Jedno jest więc rzeczywiście fanaberią, a drugie czymś naturalnym w życiu człowieka.

To jest fundamentalna potrzeba dla samooceny, żeby zaznać takiej relacji choć raz w życiu i podejrzewam, że nawet niemała część terapeutów by to przyznała. Wszystkie te MGTOW i "uświadomienie żeby nie robić z tego celu
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Terapius jest dla julek które chwilowo mają kryzys i czują sie samotne od tygodnia bo Chad je rzucił i zamiast samych chadów piszą im tylko chadlajty i simpy a w pracy której nic nie robią czują sie przemęczone i znudzone ciągłymi orbiterami wokół.
  • Odpowiedz
Dlaczego przegrywy negują skuteczność terapii? Przecież terapia nie ma na celu znalezienie za was dziewczyny, tylko uświadomienie żeby nie robić z tego celu życia i źródła szczęścia. To w was jest problem, że uczyniliście z kobiety świętego graala. Ha, równie dobrze ja też jestem przegrywem bo nie mam Ferrari i dopóki nie będę miał to obrażam się na cały świat.


@mirko_anonim: ale wiesz o tym, że potrzeba miłości, przynależności i rodziny
  • Odpowiedz