Wpis z mikrobloga

@inrzynier: 2005 rok, czasy kiedy były widoczne nicki w licytacjach i można było napisać do siebie, przez gadu-gadu odezwał sie jakiś koleś i zaoferował mi sony ericssona za 159zł, czekam na niego do teraz ;___;
  • Odpowiedz
  • 0
odezwał sie jakiś koleś i zaoferował mi sony ericssona za 159zł, czekam na niego do teraz ;___;


@Logan00: łączę się w bólu, może jeszcze przyjdzie... przekazem pocztowym wysłałeś hajs?
  • Odpowiedz
  • 45
@Lukexio: pamiętam jeszcze jak ludzie zdjęcia przedmiotów wrzucali na zewnętrzne serwery (żeby nie płacić allegro), które to zdjęcia później były kradzione na inne aukcje a "prawowity właściciel" jak się skapnął to podmieniał je na zdjęcia nagich mężczyzn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@inrzynier aaaaa, tak, tak! Ale w tamtym czasie jeszcze się tak na allegro nie działało. Po prostu się domowe rzeczy sprzedawało. Skorzystałem w tamtych czasach niecałe 10x, nie więcej. Ale i tak miło wspominam ((oo))
  • Odpowiedz
@Logan00: Przebijam. Kupiłam kapcie, takie nieco elegantsze wąskie klapki z odkrytymi palcami, w których się nie wygląda jak człapiąca babcia. Odezwał się jakiś gościu z pytaniem, czy dobre jakościowo, bo żonie by chciał kupić. Po mojej odpowiedzi zadał kolejne pytanie - skoro kupiłam nowe, to może bym mu sprzedała te dotychczas używane...
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.