Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem fenomenu grania na nightmare w returning, Jestem w 3 rozdziale, mam za sobą świątynie śniącego, mam uriziel, mam 5200 hp i 650 siły, jestem w dolinie cieni i powiem, ze grając na 20 punktów nauki co level nie jest tak aż za prosto, po prostu nie męczę się jak masochista z byle przeciwnikiem. Ale im dłużej gram w new balance, tym bardziej się przekonuję, że Polscy malkontenci co chcieliby tylko addony lore friendly czyli bez niczego zniszczyli polską scenę modderską a ruscy umieją się w to bawić i dają przynajmniej wybór jak chcesz grać, a nie jak w tfu, przeznaczeniu od destiny team #gothic #returning #newbalance
  • 16
@Uuroboros: warto dodać że w nb masz dobrze opisane zadania w dzienniku przez co wiesz co robić. Kilkanaście zbędnych zadań poszło do kosza. I w sumie jak poradziłeś sobie z returnem to ja bym nie radził jakiegoś łatwego poziomu trudności
@Jarkendarion: sorry że robię spam ale przypomniało mi się jak jorvsky robił gejplay z returna i nowego i 1.32 i powiem ci że jest pewna satysfakcja z grania na wysokim poziomie ale to trzeba lubić, ja osobiście wolę łatwiejszy poziom i normalnie grać niż kombinować na każdym jednym mobie.
I ta satysfakcja to też nie może wiązać się z takimi zachowaniami że idziemy wyłącznie optymalnymi buildami bo inaczej spadnie nam 0,05%