Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wytlumaczcie mi jak dajecie rade poderwac cos na Badoo czy Tinderze? Do ktorej bym nie napisal to zawsze mam reportaz zbotem w stylu:

Ja: Jak ci się podoba w mieście X?
Ona: Jest fajne
Ja: A dlaczego wybralas akurat to miasto X?
Ona: Ze wzgledu na pracę
Ja: A z jakiego regionu podchodzisz dokladnie?
Ona: Z południa

I mam wrazenie ze rozmowa toczy sie wlasciwie tylko przy moim udziale. Nie umiem podrywac ale no ku*wa to juz chyba z 20 z ktora mam taka rozmowe, wy tez tak macie? To cos w stylu kobiete trzeba zdobywac? Jakby ktos mogl to fajnie byloby jakby wrzucil anonimowo screena jak on toczy rozmowe, bo nie ukrywam idzie mi #!$%@?....

#podrywajzwykopem #przegryw #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: no tragicznie, to brzmi jak wywiad jakiegoś piatoklasisty z kółka dziennikarskiego z piosenkarzem który akurat przyjechał na koncert do Ząbkowic Dolnych
z tym że akurat piosenkarz ma większe szanse na zakiszenie bo w tym showbiznesie to dużo pedofili
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): A czego oczekujesz przecież to jest sytuacja wręcz patologiczna, jakiś obcy typ wypytuje jakaś obcą typiarę. h*uj wie skąd hu*j wie gdzie, żebyś chociaż ty albo ona była z polecenia znajomego czy coś, żeby chociaż te światełko zielone się paliło, a tak nie wiesz czy ona ci pasuje, ona nie wie czy jej pasujesz, w realu po kilku sekundach już masz jakiś magnetyzm albo go nie masz. Randkowanie
  • Odpowiedz
Nie umiem podrywac ale no ku*wa to juz chyba z 20 z ktora mam taka rozmowe, wy tez tak macie?


@mirko_anonim: generalnie tak - a najlepsze jest to jak raz na ruski rok trafisz laskę co realnie odpisuje i wtedy masz taki psychologiczny błąd poznawczy bo sam sobie mówisz WRESZCIE trafiłem na normalną laskę, niezmanierowaną tym środowiskiem apek randkowych, która dopiero tutaj zawitała w tym bagienku

i wtedy gdy już planujesz
  • Odpowiedz
A czego oczekujesz przecież to jest sytuacja wręcz patologiczna, jakiś obcy typ wypytuje jakaś obcą typiarę


@mirko_anonim: naprawdę olbrzymia patologia - zwłaszcza że każda para małżeńska była dla siebie kiedyś "obcym typem i obcą typiarą" xd

Randkowanie przez internet to patologia, a co jak gadasz z jakimś debilem, albo z rodziny która jest nie do przyjęcia, przecież to pchanie się w kłopoty.


@mirko_anonim: dokładnie to samo może się okazać w
  • Odpowiedz