Wpis z mikrobloga

@Lolenson1888: nie było czasu niestety na piłeczkowe tematy, zresztą tak sam, bez żony/kumpli/szwagra to średnio już mi się chce gdzieś chodzić.
Szybki "asesment" naszego łódzkiego "dejtasenter", kawka z miejscowym zarządem niskiego szczebla, delikatny #!$%@? dla areczków z zespołu IT, zebranie wniosków w Łerdzie i powrót.
Za rok znowu, jak Pan Bóg da ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@thority: Eee, czyli sama robota w białych kołnierzykach. Jak ja w 2014 leciałem na wakacje z lotniska w Łodzi i po przyjeździe na lotnisko dowiedziałem się o przesunięciu lotu na kolejny dzień, odwieźli nas do takiego hotelu "Focus" na Starym Polesiu, i pierwsze co zrobiłem wieczorem to poleciałem pod stadion ŁKSu na zwiedzanie xD
@Lolenson1888: tak, nie mam tam żadnego dobrego znajomego w tej filii ani też nikogo na miejscu, żadnej rodziny itp. więc niespecjalnie chciało mi się dalej brnąć w to piękne miasto.
Niemniej zaszczepiłeś we mnie chęć zwiedzenia stadionów, mam nadzieję że jak zaparkuję pod stadionem na mokotowskich blachach gdzieś tam to nie stracę lusterek ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡
@thority: Ja nie wiem, chłop spokojnie na homeoffice pracował, wygodnie miał a ci kazali mu na spotkanie jechać - co za bezduszni ludzi( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@thority: Teraz tablice WE/PO/KK/DW nic już nie znaczą. Jak zdecydowana z nich którą się widzi poza "swoimi" miastami, to jakieś leasingi(niektóre to nawet na oczy nie widziały miejsca rejestracji). Więc raczej spokojnie(chociaż na taki WIdzew-Legia lepiej się nie pchać)