Wpis z mikrobloga

W jaki sposób cheaterzy w GTA 5 Online zyskują taką przewagę i dlaczego funkcje, które wykorzystują, takie jak god mode, teleportacja czy zdolność do wysadzania wszystkich graczy w lobby, są rzadko spotykane w innych grach? Czy jest to wynikiem specyficznej struktury lub mechaniki GTA 5, czy może istnieją inne czynniki, które przyczyniają się do tego zjawiska?
#gta5 #gta #gtaonline #gtav #kiciochpyta #programowanie
51431e5c08c95238 - W jaki sposób cheaterzy w GTA 5 Online zyskują taką przewagę i dla...
  • 7
  • Odpowiedz
@51431e5c08c95238: Chodzi przede wszystkim oto, że R* ma słabe zabezpieczenia a mooderzy maja dostęp do panelu, do tego dostęp ma również sporo dzieciaków nawet i pryszczatych nerdów którzy myślą, że są zabawni jak komuś grę utrudniają coś jak ci debile którzy co chwilę zabijają kogoś na mapie.
  • Odpowiedz
@Benzen: @51431e5c08c95238 Dokładnie tak jest jak kolega pisze, w gta online nie ma serwerów dedykowanych jak w każdej normalnej grze multiplayer. Taki serwer nadzoruje całą rozgrywkę przez co dużo rzeczy albo się nie da zrobić (mowa ofc o rzeczach "naginających" rozgrywkę) albo jest to bardzo utrudnione. Gta online ma coś takiego jak sesje i działa to na zasadzie że każdy gracz hostuje w jakiejś części serwer na którym toczy się gra,
  • Odpowiedz