Wpis z mikrobloga

@thorgoth moim zdaniem mylisz konfiarzy z narodowcami, ale wiem wygodniej wrzuca się wszystkich do jednego worka , a poza tym jest takie powiedzenie wróg mojego wroga jest moim przyjacielem
  • Odpowiedz
@thorgoth: różnica jest taka, że w normalnym zachodnim kraju nawet jak jest "podejrzenie" że wśród nich jest ktoś niewłaściwy, to nie zabija się sześciu pozostałych niewinnych, żeby wyeliminować siódmego, co do którego nawet nie ma pewności. "Dochodzenie" to ściema dla idiotów, jak chcą prawdziwe dochodzenie to niech wpuszczą zagranicznych śledczych. Sprawa jak zwykle zostanie zamieciona pod dywan, a świat żąda publicznego rozstrzelania sprawców. Żydzi nie mają nawet na tyle honoru i
  • Odpowiedz
@rebelhorizon: porównaj 2 sytuacje:
- rosja strąca samolot pasażerski nad donbasem, ginie 298 osób. Śledztwa: nie ma wcale, Striełkow/Girkin czyli główny morderca dostaje odznaczenie wojskowe i jest przyjmowany na kremlu. Reakcji konfiarzy, brauniarzy, bosaków i innych rozsądnych konserwatystów: niemal zerowa
- izrael zabija 7 osób. Jest śledztwo, już dziś są pierwsze dymisje, reakcja konfiarzy lvl 9000+

Dla mnie to hipokryzja, potężna.
  • Odpowiedz
@thorgoth ja myślę że to co tu uskuteczniasz to czyste zło, jak złym trzeba być by w momencie gdy wszyscy się jednoczą w ważnych i przykrych chwilach, mówią jednym głosem, wreszcie stają ponad podziałami ty zauważasz to że prawicowi (mówisz o jakimś promilu o fanatycznych poglądach z tego marszu) to by mu po głowie skakali. Sam to wymyśliłeś xD pięknie teraz możesz walczyć przeciwko wyimaginowanemu skakaniu po głowie. Obrzydliwe gdzie twoje myśli
  • Odpowiedz
@MikiGRU: zjednoczenie w nienawiści do izraela jest tak samo piękne i wzniosłe jak zjednoczenie po śmierci papieża co nie widział i nie słyszał.

Nie pisałeś identycznego komcia już wczoraj?
  • Odpowiedz
@thorgoth: nie chodzi o nienawiść tylko o śmierć naszego obywatela w efekcie ewidentnej zbrodni wojennej, to się nazywa solidarność

Napisałem ale źle oznaczyłem, doceniam śledzenie aktywności

Nawiększą nienawiścią to się ty tu wykazujesz, do swoich rodaków, w momencie solidarności.

Jeszcze próbujesz kogoś pouczać i wyzywasz od hipokrytów, ty, ty przepełniony nienawiścią xDD
  • Odpowiedz
nie chodzi o nienawiść tylko o śmierć naszego obywatela w efekcie ewidentnej zbrodni wojennej, to się nazywa solidarność

@MikiGRU: no więc gdy umiera nasz obywatel w innej, nieizraelskiej zbrodni wojennej to nagle po pewnej stronie sceny politycznej jest cicho jak makiem zasiał.

Umiera przykładowy Damian w donbasie i jest absolutna cisza. Umiera identyczny Damian w jednym określonym kraju i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki jest nagle histeria.
Za tydzień identyczny Damian
  • Odpowiedz
@thorgoth: podaj przykład gdzie polski wolontariusz został zabity w systematycznym mordowaniu członków konwoju humanitarnego przy użyciu najnowszej techniki, konwoju zgłoszonego wojsku

Najlepsze jest to że tu nawet nie chodzi o samą śmierć tego wolontariusza a o reakcje ambasadora Izraela w Polsce. To jest kasztanie najgłośniejszy punkt tej sprawy.

Masz tak zawężone horyzonty nienawiścią że i tak nic do ciebie nie dotrze

Hipokryzji tutaj nie widzę, hipokryzje można wskazać dosłownie każdej osobie,
  • Odpowiedz
Masz tak zawężone horyzonty nienawiścią że i tak nic do ciebie nie dotrze


@MikiGRU: powiedział człowiek nienawidzący Izraela.
Nic do ciebie nie mam ale znajdź sobie kolegów którzy akceptują pisanie do rozmówcy epitetami. U mnie dostajesz zasłużony awans, miłego popołudnia.
  • Odpowiedz
@thorgoth: dlaczego masz tendencję do wmawiania komuś nienawiści samemu się nią kierując?

Teraz udajesz potulnego ale przecież można przeczytać wyżej kim jesteś i co tobą kieruje

Pozdrawiam
  • Odpowiedz