Wpis z mikrobloga

  • 1
@thorgoth przeczytaj może coś więcej niż tylko pierwsze zdanie mojego komentarza.

Ok, wyraziłem się trochę niejasno, więc napiszę raz jeszcze: nie jest mi żal najemników - bo takie informacje często przez wykop się przewijały - że zginął Polak, bo walczył na froncie. I to tylko ich miałem na myśli - natomiast jeśli chodziło ci o wolontariuszy, to czytaj komentarz wyżej.
  • Odpowiedz
@a_maze: jeśli coś twierdzisz to nie wycofuj się rakiem. I nie wyraziłeś się niejasno, wygląda że pospolicie skłamałeś.

w swojej wypowiedzi odniosłem się jedynie do zarzutów, jakie stawiasz ludziom, którzy nie wyrażają silnych emocji na wieść o polskich najemnikach

Gdzie postawiłem wspomniane przez ciebie zarzuty?
Może być cytat, może być screen.

Myśle że teraz zachwasz sę jak typowy przedstawiciel pewnej grupy przyłapany na kłamstwie.
  • Odpowiedz
  • 1
@thorgoth napisałem "człowiek, który jedzie walczyć", więc nie wycofuję się z moich słów, bo od początku miałem na myśli ludzi, którzy pojechali, by walczyć. Tobie chodziło o cywili, niosących pomoc humanitarną, czego w pierwszej chwili zwyczajnie nie zarejestrowałem, bo w głowie miałem artykuły z wykopu, o tym że zginął Polak walczący na Ukrainie. To wszystko - mój błąd.
  • Odpowiedz
To wszystko - mój błąd.

@a_maze: a jednak mnie zaskoczyłeś. To cenne i rzadkie potrafić się przyznać do błędu.

Mamy troche inny ogląd na sprawe, ja uważam że zarówno Ukraina jak i Izrael w dużej mierze walczą w naszym/moim interesie... ale to nic złego że się nie zgadzamy, tam gdzie wszyscy myślą tak samo tam nie myśli nikt.
Miłego wieczoru.
  • Odpowiedz
  • 1
@thorgoth

> To wszystko - mój błąd.

@a_maze: a jednak mnie zaskoczyłeś. To cenne i rzadkie potrafić się przyznać do błędu.


No widzisz, coś co dla nas jest elementarną przyzwoitością, dla wielu jest kością w gardle. Gdyby każdy potrafił przyznać się do pomyłki, a także przyznać rację oponentowi, wykop byłby lepszym miejscem.

Miłego wieczoru.


Dziękuję i wzajemnie życzę spokojnej nocy.
  • Odpowiedz
@thorgoth: o ruskich każdy wiedział że to podludzie, a odnośnie żydów trochę się łudził. Teraz wyszło szydło z worka że są tak samo zbrodniczym narodem jak ruscy i nie powinni mieć własnego państwa
  • Odpowiedz
@rebelhorizon: to chyba nikt nie powinien mieć własnego państwa, bo każdy kraj miał funkcjonariuszy którzy zabijają w jego imieniu

Różnica polega na tym co zrobisz potem, czy jest dochodzenie czy medale dla sprawców. Tu póki co jest dochodzenie
  • Odpowiedz
@thorgoth: ech nie wiem ile ty masz lat. Mam nadzieję że nie więcej niż 15 bo ty teraz dopiero zauważasz jak politycy wszystkich nacji działają że za każdym razem jest na jakimś wydarzeniu starają sobie znaleźć trampolinę do kariery? Na proteście rolników jak był też się nagle z dupy pojawiła konfederacja i Braun pierwszy krzyczał spójrzcie tylko, tylko ja tu jestem nikogo innego nie ma, pamiętajcie przy urnach wyborczych. No przecież
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik: słuchaj ja tu nie muszę z nikim kurde na dyskusję wygrywać chodzi mi o to że to dzieci używają xd. Nic poważny W moim otoczeniu nie używa takich emotikon. A miałem takiego kolegę który jak przy jakiejkolwiek dyskusji się z tobą nie zgadzał i nie miał racji to zaczynał nadużywać xd w ramach umniejszenia wypowiedzi drugiej strony. Odbierasz jako nowe czasy Ja to odbieram jako okazanie lekceważenia w dyskusji. I
  • Odpowiedz
chodzi mi o to że to dzieci używają xd.


@yannikto: dzieci tez grają w gry, biegają za piłka na dworze, jeżdżą na rowerach i robią mnóstwo innych rzeczy które robią również dorośli. to nie jest żaden wyznacznik.

Nic poważny W moim otoczeniu nie używa takich emotikon


@yannikto: a to dorosłość = bycie poważnym? weź bo zaraz pomyślę, ze sam masz 12 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik: dopuszczasz do siebie kwestie taka że po prostu jak gość tego użył to mi się odechciało dyskusji? Ale masz takie prawo że możesz kibicować komu chcesz. A no właśnie wyobraź sobie że mam trzy razy 12 lat i już mnie takie xd nie bawi a jak ktoś tego używa to mi się automatycznie przestaje chcieć rozmawiać. Jedni mają alergię na wulgaryzmy wtrącane do wypowiedzi inni na trzy dechy bądź przeciągające
  • Odpowiedz
dopuszczasz do siebie kwestie taka że po prostu jak gość tego użył to mi się odechciało dyskusji?


@yannikto: dopuszczałbym gdybys zakończył ta dyskusje wczoraj, natomiast Ty dziś rano wstałeś i mu jeszcze odpisałeś. nijak ma się to do tego co napisałeś wyżej

A no właśnie wyobraź sobie że mam trzy razy 12 lat i już mnie takie xd nie bawi


@yannikto: ziom ale to jest tylko emotka xD ona nie
  • Odpowiedz
@Kret_Huczsrajajaminski: dotarło teraz bo Polacy i nie tylko są rasistami. Ginie kilkadziesiąt tysięcy brązowych, mamy ludobójstwo? I sleep. Ginie 1 Polak? Tragedia.
Typ jest oczywiście bohaterem, w przeciwieństwie np do SG, ale smutne to jest, że dopiero jak zginie kilku białych to słychać oburzenie
  • Odpowiedz
Ale nie, nie możesz być ponad to w sytuacji tragedii bo zginął człowiek nie potrafisz przejść obojętnie tylko nadal musisz kurna szufladkować

@yannikto: możliwe że jestem dorosły dłużej niż ty żyjesz ale nie ma to NAJMNIEJSZEGO znaczenia.

Chodzi o to że to nie jest "bycie ponad" bo zginął człowiek. Łatwo to zauważyć bo gdy giną wolontariusze w innych częściach świata to takie męty jak bosak czy grzegorz brąz mają to gdzieś.
  • Odpowiedz
bardzo często piszesz o konfiarzach. Ile teraz płacą za bycie płatnym trolem?

@WinstonWolf: wystarczą mi wasze miny po wyborach w których idziecie po kolejne wielkie sukcesy i dochodzicie tam gdzie zawsze. To jest miód na serduszko i jest warte więcej niż miliony monet.
  • Odpowiedz
@yannikto: Nie rozśmieszaj mnie. Na jakim ty świecie żyjesz że myslisz że gdyby sprawcą był ktoś z kim konfa sympatyzuje jak np. Rosja, to reakcja byłaby podobna? Wtedy byłaby lawina usprawiedliwień i tłumaczeń, a głosów oburzenia 10 razy mniej że strony konfiarzy. Trzeba być naiwnym albo obudzić się dopiero z długoletniej śpiączki żeby myśleć że byłoby inaczej xD.
  • Odpowiedz