Wpis z mikrobloga

Gdyby ten chłopak został zabity przez ruskich to wielu wzmożonych konfiarzy nawet by ramionami nie wzruszyło.


@thorgoth: bo zabicie przez ruskich nikogo nie szokuje. Oni, w przeciwieństwie do Izraela, nie próbują udawać bycia cywilizowanym państwem, które dba o prawa człowieka.
  • Odpowiedz
  • 3
@Kret_Huczsrajajaminski: dla mnie jest zabawne że gość podobno sympatyzował z lewicą (jak większość wolontariuszy) a cała masa konfiarzy która np. na marszu równości skakałaby mu po głowie teraz wali do niego konia i nazywa bohaterem narodowym


@thorgoth bo gość rzeczywiście jest bohaterem i opcja polityczna z którą sympatyzowal nie ma tu nic do rzeczy.

A żeby teraz wypominać mu z kim sympatyzowal i kto mu teraz bije brawo trzeba być skończonym
  • Odpowiedz
@Zabi96: masz straszne ciężary z czytaniem ze zrozumieniem.
Niczego mu nie wypominam, zauważam hipokryzje konfiarzy.

Gdyby ten sam chłopak zginął w donbasie, żaden bosak nawet by nie pierdnął na jego temat.
  • Odpowiedz
  • 3
@thorgoth Ale zginął z rąk zbrodniarzy Izraelskich i ktoś jednak pierdnął i nie tylko B0sak ale też Żukowska i każdy cywilizowany polityk z RIGCZczem

I nie wiem co Cię w tym tak boli skoro przy okazji tej tragedii próbujesz obrzucać Konfę gnojem w każdym możliwym komentarzu, co byłoby może i słuszne w każdym innym przypadku, ale na pewno nie w tym.
  • Odpowiedz
a cała masa konfiarzy która np. na marszu równości skakałaby mu po głowie


@thorgoth: lecz się chory z nienawiści fanatyku. Tworzysz fikcyjne scenariusze i żyjesz w takim urojonym świecie. Kiedy jakiś konfederata skakał komuś po głowie?
  • Odpowiedz
@Zabi96: that's the point.
Bosak, grzegorz brąz i wielu innych nagle odzyskało rigcz bo chodzi o Izrael. W dupie mają tego chłopaka i gdyby zginął gdziekolwiek indziej to palcem w bucie by nie kiwneli.

Zjednoczenie narodowe w imię nienawiści do żydów jest tylke samo warte co zjednoczenie narodowe bo zmarł papież co nie widział i nie słyszał.
W obu przypadkach nie chce mi się skakać ze wszystkimi.
  • Odpowiedz
  • 8
@thorgoth Może ta nienawiść do Żydów jest akurat słuszna i podzielają ją tylko Konfiarze? Dbil Ambasador to zresztą udowodnił

Widzę że Ciebie po prostu boli że na wykopie ostatnio panują nastroje antyżydowskie i bardzo chcesz odwracać uwagę od tej zbrodni argumentując wszytsko Konfa, sugerując że wszytsko co antyżydowskie to Konfa.

Przecież ty bronisz tej zbrodni i nawet się z tym nie kryjesz.
A ta Konfa o której ciągle wspominasz nie ma tu
Zabi96 - @thorgoth Może ta nienawiść do Żydów jest akurat słuszna i podzielają ją tyl...

źródło: temp_file419096612389579521

Pobierz
  • Odpowiedz
@yannikto powiem Ci ze nawet niezle Ci szla ta dyskusja z @thorgoth , nawet Ci na poczatku kibicowalem, ale jak sie zaczales #!$%@? do uzywania xd to nie moge napisac nic wiecej niz xD chlopie normalna emotka jak kazda inna, moze ciut nowsza ale c’mon, swiat odzie do przodu. Chociaz poten przebiles probujac korelować uzywanie xD z byciem sympatykiem Memcena xD
  • Odpowiedz
Może ta nienawiść do Żydów jest akurat słuszna


@Zabi96: żadna grupowa odpowiedzialność nie jest słuszna, nigdy.
Mam wrażenie że jednak jesteś konfiarzem, bo intelektualnie do nich pasujesz.

Za próby wjazów ad personam lądujesz na czarno, nic do ciebie nie mam ale szukaj rozmówców którym twój język pasuje, miłego wieczoru.
  • Odpowiedz
  • 0
@thorgoth

Gdyby ten chłopak został zabity przez ruskich to wielu wzmożonych konfiarzy nawet by ramionami nie wzruszyło.


Jasne, osobiście bym nie wzruszył ramionami, bo uważam Ukrainę (Rosję zresztą też - uprzedzając debilne inwektywy) za wrogie nam państwo i człowiek, który jedzie walczyć za wrogi nam naród, nie zasługuje na moje współczucie.
  • Odpowiedz
@a_maze: ale wiesz że on był wiele razy na misjach na Ukrainie, organizował im zbiórki i miał dziewczyne Ukrainkę?

Czyli żałujesz go tylko dlatego że dzięki jego śmierci możesz jeszcze mocniej czuć antysemityzm. A potem konfiarze się dziwią że ludzie ich traktują tak jak traktują ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@Zabi96 to nie podobna jest wspominać o tym że wybielasz Izrael, ale podobne jest jak wyzywasz wszystkich od Konfiarzy?

Skończyły się argumenty po wypunktowaniu że wybielasz zbrodnie żydowskie więc de facto nie różnisz się od ruskich i konfiarskich trolli którzy zaprzeczają zbrodniom kacapskim, to zaczęło się sugerowanie że musze być Konfiarzem

Brakuje jeszcze tylko karty "Antysemityzm" xD
  • Odpowiedz
  • 2
@thorgoth w swojej wypowiedzi odniosłem się jedynie do zarzutów, jakie stawiasz ludziom, którzy nie wyrażają silnych emocji na wieść o polskich najemnikach poległych na polu bitwy Rosji z Ukrainą. Jeśli chodziło ci jednak o wolontariuszy niosących pomoc humanitarną na terenie działań wojennych, to tak - niezależnie czy na Ukrainie, czy w państwie położonym w Palestynie - jest to rzecz jak najbardziej przykra i w obu tych przypadkach godna pożałowania.
  • Odpowiedz
jakie stawiasz ludziom, którzy nie wyrażają silnych emocji na wieść o polskich najemnikach

@a_maze: a przytoczysz gdzie ja takie zarzuty stawiam? Bo przecież nie wyssałeś tego z palca, jak jakiś konfederata, c'nie? Szczególnie pomocne będzie jak podkreślisz fragment o najemnikach
  • Odpowiedz