Wpis z mikrobloga

@Kret_Huczsrajajaminski: dla mnie jest zabawne że gość podobno sympatyzował z lewicą (jak większość wolontariuszy) a cała masa konfiarzy która np. na marszu równości skakałaby mu po głowie teraz wali do niego konia i nazywa bohaterem narodowym
  • Odpowiedz
@thorgoth: a co poglądy polityczne mają do tego że był dobrym człowiekiem? Czytaj jeszcze więcej wykopu to jeszcze bardziej sobie poszerzysz swoje już szerokie horyzonty( ͡° ͜ʖ ͡°) bo widzę że hasło divide et kamera miało taki wpływ na Ciebie że Ty już kurde nie wiesz kiedy można kogoś chwalić
  • Odpowiedz
divide et kamera

@yannikto: XD
ja po prostu zauważyłem oczywistą hipokryzje, nic mniej, nic więcej.
A dlaczego poczułeś się wywołany do tablicy prostym stwierdzeniem tego zjawiska to już wiesz tylko ty.
  • Odpowiedz
@thorgoth: no jaka hipokryzję? Bo to raczej ty słysząc że ktoś zginął zastanawiasz się co mogła o nim pomyśleć opcja polityczna skoro miał takie poglądy a nie. I to ty masz te podziały w głowie bo normalny człowiek by się w ogóle nie zastanawiał na kogo głosował ten typ.
  • Odpowiedz
@yannikto: normalną hipokryzje.
Gdyby ten chłopak został zabity przez ruskich to wielu wzmożonych konfiarzy nawet by ramionami nie wzruszyło.
Skąd moge wiedzieć? Bo tacy jak ten wolontariusz już gineli i reakcja różnych bosaków i innych brązów dziwnym trafem była inna. Zgadnij jaka.

To jest właśnie niska, brzydka hipokryzja.
  • Odpowiedz
@Kret_Huczsrajajaminski: zydzi niczym sie nie roznia od ruskich, tak samo jak oni rozumieja tylko jezyk sily. Mam nadzieje ze niedlugo beda misieli prowadzic wojne na 2 albo 3 frontach jednoczesnie i ich panstwo definitywnie zniknie z mapy swiata.
  • Odpowiedz
@Kret_Huczsrajajaminski: zbrodnicze panstwo xD gdyby nie chory kult smierci i ataki 07.10 to by ten chlopak nie musial wgl tam jechac. Zal go aoe to byl wypadek. A w IDF sa tez muzulmanie, druzowie tak samo jak w Izraelu wiec od Żydów i Izraela sie #!$%@?
  • Odpowiedz
@thorgoth: słuchaj nadal gdzie ty zobaczyłeś hipokryzję? Zobaczyć tą hipokryzję to musiałeś zrobić research na zasadzie tego kto się przejmuje tą śmiercią i jakie ma poglądy i musiałeś zrobić research jakie poglądy miał zabity chłopak. I uważasz że trochę za dużo wykopu ewentualnie politycznych kwestii bo zaraz zacznie się ekspedientów w sklepie pytać czy aby przypadkiem nie głosowali na konfederację Bo jeżeli tak to ty odmawiasz wzięcia paragonu z takiej ręki.
  • Odpowiedz