Wpis z mikrobloga

bedziesz plakal na starosc


@sachcio: jest wiele rzeczy, ktore moga pojsc nie tak poczawszy od uposledzenia dziecka, przez zly wplyw otoczenia, wypadek losowy czy cokolwiek innego. Nie ma gwarancji, ze dziecko w przeciagu kilkunastu-kilkudziesieciu lat bedzie mialo z Toba dobre relacje, albo cos mu sie nie stanie. Skad zalozenie, ze starosci nie spedzisz sam, nawet majac dzieci? Ile jest osob, ktore zyja samotnie a dziecko odwiedza ich moze raz w roku
@Teuvo: super osiągnięcie, nie ma co xD ja się cieszę, że nie mam kuchni w salonie i deszczownicy pod prysznicem () nie miałem pojęcia, że nie posiadanie czegoś to powód do takiej radości, aby się tym chwalić xD
@kidi1: no tak, bo jak masz swoje gówniaki to wiadomo że bardziej tolerujesz ich małpie zachowania gdy są małe niż ktoś, kto nigdy ich nie miał i go one #!$%@?ą. Tzw. pieluszkowe zapalenie mózgu.
@Teuvo: plusik za opisanie jak to jest z gówniakami w młodym wieku. Nieznośne, biegające i drące ryja bachory. Najgorszy etap życia człowieka, gdzie bliżej mu do małpy niż Człowieka przez duże C.
  • 0
@Teuvo szanuję taką postawę. Szkoda, że reszta nie bierze pod uwagę swojego spier!@#%lenia i robi dzieciaki, które są niczemu winne takich rodziców... a sami w konsekwencji będą!@#€