Wpis z mikrobloga

#przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski Jadę na praktyki. Na przystanku i przez kilka kolejnych przystanków w czasie jazdy ryczał bachor i mówił JA NIE CHCĘ TRAMWAJEM CHCE AUTOBUSEM I #!$%@? CIĄGLE WYŁ. Jezu teraz już wiem, że jakbym zalał jakąś laskę to już bym wolał alimenty płacić niż się użerać z takim kaszojadem. No dramat ogólnie. Czekam na ból dupska matek i ich argumenty, że taki dzieciak to największe szczęście xD
  • 20
@Felixu: dzieci to jest szczęście. Dzieci nie potrafią regulować emocji i dla nich to jest tragedia ludzka że jadą tramwajem a nie autobusem. Wystarczy trochę empatii. Co nie zmienia faktu, że takie dziecięce awantury nie powinny długo trwać, zazwyczaj wystarczy kaszojada przytulić i powiedzieć że nie wiem z powrotem pojedzie autobusem.

Nie wiem czym się próbowałeś pochwalić, brakiem empatii czy niedojrzałością? Najczęściej niechęć do dzieci mają ludzie którzy sami nie są
Jezu teraz już wiem, że jakbym zalał jakąś laskę to już bym wolał alimenty płacić niż się użerać z takim kaszojadem


@Felixu: jako ojciec, powiem tylko tyle, że swoje kaszojady odbiera się inacczej
głośne dzieciaki w miejscach publicznych też powodują u mnie dyskomfort, jednak nie patrzę na nie z nienawiścią a jedynie współczuciem, bo za taki stan rzeczy winę ponoszą rodzice
@Felixu: Ja mam los innych ludzi głęboko w nosie, ale to że dziecko się wydziera przez chwilę mi nie przeszkadza, jakby się darło godzinami to już inna sprawa, ale to już jest wina rodziców, że nie potrafią sobie poradzić z takim osobnikiem.
Najczęściej niechęć do dzieci mają ludzie którzy sami nie są dojrzali i zazwyczaj mija to po 20 roku życia ale jak widać nie wszyscy dojrzewają


@ZenujacaDoomerka: E tam, to w miarę powszechne. A w stosunku do swoich to już w ogóle. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzieci nie potrafią regulować emocji i dla nich to jest tragedia ludzka że jadą tramwajem a nie autobusem.


@ZenujacaDoomerka: no ale to nie problem OPa tylko rodziców. Jeśli nie potrafią ogarnąć dziecka to dlaczego wszyscy dookoła muszą wysłuchiwać jego wycia?