Wpis z mikrobloga

@produkt: tragedia na terenie działań wojennych vs szur, który jakimś cudem jest posłem i odpie#ala niegodne cyrki w korytarzu Sejmu. Co to ku#wa w ogóle za porównanie jest? XD

Żydzi codziennie tam mordują ludzi, a wielcy obrońcy uciśnionych odpalili się nagle teraz. Ha tfu na wasze podwójne standardy!
  • Odpowiedz
  • 17
@missioncritical: gdy Braun zgasił świece (czego nie popieram), polskie media wręcz płonęły - całe portale na czerwono, dziesiątki artykułów, komentarzy, wszędzie "PILNE". To była totalna sraczka. Teraz izraelici zabili wolontariuszy, w tym Polaka, i jakoś nie widać, by media były równie rozgrzane. Nie widzisz tutaj dysproporcji?
  • Odpowiedz
gdy Braun zgasił świece


@produkt: Nie chodzi o to że zgasił święcę, tylko odpalił zupełnie bez powodu gaśnicę proszkową w budynku sejmu, w korytarzu pełnym ludzi.

Przestaniecie kiedyś #!$%@?ć logikę?
  • Odpowiedz
@produkt: Ja nie widzę dysproporcji, bo wojna Izraela nie jest dla przeciętnego Polaka czymś istotnym. Już nawet wojna za wschodnią granicą nie klika się już tak dobrze.
  • Odpowiedz
@SzybkiBLN: Ale co ty niby sugerujesz? Bo reakcja mediów na czyn Brauna była prawidłowa.

Nieprawidłowa jest za to oczywiście w przypadku zabicia Polaka jak i ludobójstwa w Gazie. Ale reakcja na czyn Brauna była taka jaka być powinna.
  • Odpowiedz
@missioncritical: ale się zesrałes to raz, a dwa jakie podwójne standardy, skoro większość oburzonych ta sytuacją jest oburzona całokształtem ludobójczych działań Izraela? Gdzie tu niby są podwójne standardy? Codzienne mordy coś usprawiedliwiają czy o #!$%@? chodzi? I jeszcze to ha tfu na końcu, już widzę jak zmelales klawiaturę xD
  • Odpowiedz
Nie widzisz tutaj dysproporcji?


@produkt przecież te zdarzenia są zupełnie różne od siebie. Robisz kurtyzanę z logiki, że aż głową boli.

I mała podpowiedź: Jak Konfederqcja podpali sejm a potem Braun będzie latał po budynku z gaśnica to nie będzie takiej jazdy w mediach, że świece zgasił.

Zachowujesz się jakby Izrael wywołał wojnę zabiciem tych ludzi i nigdy, ale to przenigdy nie zabił cywilów przez lata trwania konfliktu.
Przecież oni podobne akcje
  • Odpowiedz
  • 1
Nie chodzi o to że zgasił święcę, tylko odpalił zupełnie bez powodu gaśnicę proszkową w budynku sejmu, w korytarzu pełnym ludzi.


Przestaniecie kiedyś #!$%@?ć logikę?


@matt-pitt: gdy Braun zgasił świece/odpalił gaśnicę proszkową w budynku sejmu (nazwij sobie to jak chcesz), to media dostały totalnej sraczki. Słusznie, czy nie - nie o to mi tutaj chodzi. Chodzi mi o to, że nie widzę w polskich mediach podobnego larum w sytuacji, gdy izraelici
  • Odpowiedz
gdy Braun zgasił świece (czego nie popieram), polskie media wręcz płonęły - całe portale na czerwono, dziesiątki artykułów, komentarzy, wszędzie "PILNE". To była totalna sraczka. Teraz izraelici zabili wolontariuszy, w tym Polaka, i jakoś nie widać, by media były równie rozgrzane. Nie widzisz tutaj dysproporcji?


@produkt: nie, nie widzę. Jedno to jedna z wielu tragedii i konsekwencja prowadzenia działań wojennych, a drugie to bezprecedensowy wybryk przedstawiciela narodu w miejscu, którym nikt
  • Odpowiedz
komentarzy, wszędzie "PILNE".


@produkt: przecież teraz też jest wszędzie pilne. Leków nie wziąłeś? Pomijam już fakt, że izraelska rakieta to nie reprezentant Polski wybrany w wyborach powszechnych.
  • Odpowiedz
  • 1
na chacie też se gasisz świece gaśnicą proszkową?


@bacaa90: nie, a czemu pytasz?

wymowne że piszesz o tym dopiero, kiedy ginie polak, a inne nacje masz w dupie


@murdoc: dzieje się tak dlatego, że sam jestem Polakiem. Jednocześnie nie oznacza to, że inne nacje mam w dupie, nie rozumiem dlaczego uważasz, że jest inaczej.

nie, nie widzę. Jedno to jedna z wielu tragedii i konsekwencja prowadzenia działań wojennych, a drugie
  • Odpowiedz
zgaszone świeczki vs mordowanie polskich obywateli. Co to ku#wa w ogóle za porównanie jest? XD

Żydzi codziennie tam mordują ludzi, a wielcy obrońcy uciśnionych odpalili się nagle teraz. Ha tfu na wasze podwójne standardy!


@missioncritical: a no to jak codziennie morduja to nic sie nie stalo hehe wracamy do plakania za swietymi swieczkami i przepraszania za nie dlaczego halooo dlaczego chlip chlip
  • Odpowiedz