Wpis z mikrobloga

@LysiejacyKonkubentTwojejMatki: zmiana wyklopa na 2.0 odebrała mi tutaj chęć tworzenia bardziej merytorycznych wpisów. Na poprzednim koncie miałem nawet (z dupy co prawda) odznaczenie złotoustego, ale teraz jest co jest. Zresztą Srałko ze Szczańca wyłożył lagę na jakość wrzutek o wiele wcześniej, tutaj jedynie czasem przypnie na głównej co bardziej plusowane wpisy.
  • Odpowiedz
@LysiejacyKonkubentTwojejMatki Mnie bardziej zniechęcają te boty polityczne hasające po Mirko.
Wystarczy wejść na profil takiego i poruszana sama polityka w jednej narracji.
Konto aktywnie mirkujące gdy dzieje się coś co trzeba wyprostować politycznie.
Teraz jeszcze oficjalne info poszło od Wardęgi że takie pajace z famemma czy boxdel opłacają boty tutaj aby ratować wizerunek. I białek pozwala.
  • Odpowiedz
wszedłem w to znalezisko poczytać komentarze i ziobro zaskoczenia - połowa na czarno xD że też tym prawackim npcom nie wstyd pieprzyć kocopołów, że to zlewaczenie portalu doprowadziło do odpływu użytkowników
  • Odpowiedz
@wypok_wypok: główna: unia be, czarny piednął, Julki, lewica fuj, feministki atakują, Izrael nazizm literalne, mateckie boty, seksizm, ksenofobia, upaina, nawet memcen się przebija z kabaretem
Ale lewactwoooo.
^mem z rowerem i kijem^
Lewactwo i centractwo to właśnie zrobiło te spadki, wynosząc się aby nie wąchać smrodu altrightu.
Nie?
Daj mi podobne przykłady "lewackiego" kontentu, popularnego na głównej
  • Odpowiedz