Wpis z mikrobloga

Tymczasem w alternatywnej rzeczywistości zwanej prawackim zoo na głównej winą za ciągły odpływ użytkowników serwisu Wykop nie jest wcale rasizm, szuryzm, ruska propaganda wisząca pół dnia w gorących na Mirko czy toksyczność przegrywów. O nie. Winą dlaczego ludzie nie wchodzą na ten folwark toksyczności jest oczywiście lewactwo, Unia, LGBT, PO i ABW(xDDDD zdjęcie w komentarzu)

Miałem jakoś skomentować, ale gość od ABW zrobił to w sumie za mnie( ͡° ͜ʖ ͡°)

##!$%@? #bekazprawakow #wykop
KiedysMialemFejm - Tymczasem w alternatywnej rzeczywistości zwanej prawackim zoo na g...

źródło: xD

Pobierz
  • 78
@Kiedys_Mialem_Fejm problemem to jest polityka serwisu i ich #!$%@? mózgowe, błędów nie łatają, nagle chcą weryfikować Nr tel użytkowników co tu mają konta dłużej niż biauek cały serwis, bany za byle gówno, ale nie za to co powinno dawać, cenzurowanie i shadowbany treści wrzucanych przez użytkowników itp
Tymczasem w alternatywnej rzeczywistości zwanej prawackim zoo na głównej winą za ciągły odpływ użytkowników serwisu Wykop nie jest wcale rasizm, szuryzm, ruska propaganda wisząca pół dnia w gorących na Mirko czy toksyczność przegrywów.


@Kiedys_Mialem_Fejm: przecież w tym wątku wszyscy piszą że tak było zawsze
To teraz się wysil, skoro tak było zawsze, a nastąpiła zmiana - to czym jest spowodowany odpływ użytkowników?
Jeśli już pcha się tezę że zawsze tu było
lgbt ktore stanowi 1% spoleczenstwa nikogo nie interesuje


@MetalowyBieg: może i stanowi 1% ale z jakiegoś dziwnego powodu interesuje to: polityków, ustawodawców, instytucje, korporacje, ośrodki edukacji, ośrodki kulturotwórcze, i ogółem wszystkich i każdego kto wciska to wszędzie i do wszystkiego.

Mieszkam w Londynie i tu na codzień wszędzie flagi LGTVHD+ są, a w tzw. miesiącu pride, tzn. w czerwcu, to wszystko jest #!$%@? od góry do dołu tym syfem. Nawet wozy
szpongiel - >lgbt ktore stanowi 1% spoleczenstwa nikogo nie interesuje

@MetalowyBieg...

źródło: dqk23hwgpt471

Pobierz