Wpis z mikrobloga

Tymczasem w alternatywnej rzeczywistości zwanej prawackim zoo na głównej winą za ciągły odpływ użytkowników serwisu Wykop nie jest wcale rasizm, szuryzm, ruska propaganda wisząca pół dnia w gorących na Mirko czy toksyczność przegrywów. O nie. Winą dlaczego ludzie nie wchodzą na ten folwark toksyczności jest oczywiście lewactwo, Unia, LGBT, PO i ABW(xDDDD zdjęcie w komentarzu)

Miałem jakoś skomentować, ale gość od ABW zrobił to w sumie za mnie( ͡° ͜ʖ ͡°)

##!$%@? #bekazprawakow #wykop
KiedysMialemFejm - Tymczasem w alternatywnej rzeczywistości zwanej prawackim zoo na g...

źródło: xD

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@Mtsen Po wyborach mają zjazd nastrojów i nie odpisują albo palą Jana. Po październiku do stycznia/lutego to oni nie tutaj nie istnieli, bo nie wiedzieli jakiego fikoła obrać, żeby tylko nie przyznać się do porażki xD
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm ten sam los spotkał jebzdzidy niestety. Jeszcze pół roku temu dało się przeglądać memy, polityki prawie nie było, a teraz jest tam festiwal prawackich bezbeckich memów które na wykopie nawet 1 plusa nie dostają.
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: poziom oblężenia twierdzy rośnie. Przy czym nie da się już w zasadzie stwierdzić, czy to prawdziwi użytkownicy, czy ruskie boty które mają siać taką propagandę.
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm xddd przecież na mirko większość ludzi życzy śmierci rosyjskim dzieciom a jak ktoś napisze komentarz który nie jest w 100% krytyczny wobec Rosjan to wykopki się rzucą żeby cię zwyzywać od trolli i różnych innych, a moderacja ma to w dupie

i co zabawne zaraz na ten komentarz będą odpowiedzi nazywające mnie ruskim trollem onucą itp, co tylko potwierdza to co napisałem
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: Genialne. "Słup ogłoszeniowy największych portali, propagandówka niemiecko-POwska". Przecież artykuły sponsorowane na wykopie to przede wszystkim jakieś śmieszne salon24 itp. bryndza, onet jak już się pojawia to raczej w kontekście "Reee, P0lki programujo", a większość głównej to plucie na rząd, UE, Ukraińców oraz teorie spiskowe.
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm

Jeszcze 4 lata temu było tu znośnie i było całkiem sporo quality contentu chociaż już wtedy mówiło się o wykopie jako o ścieku. Stara gwardia #neuropa która wstawiała fajne merytoryczne wpisy o książkach, analizach i nie tylko, taki @eoneon to mnie chyba na dobre wyciągnął z prawactwa w tamtym czasie, no ale też chociażby taki rzep, koroluk, można się z nimi nie zgadzać, ale wpisy robili na podstawie danych, książek i
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: niesamowite jaka tam jest banieczka i efekt potwierdzenia, 50 komentarzy o szczepionkach, zydach, niemcach, i zlej unii, cokolwiek co nie jest atakiem w te strone jest zaraz zaminusowane, a i tak twierdza musi pozostac oblezona i zle lewactwo i elgiebety ich cenzuruja xDd
  • Odpowiedz