Wpis z mikrobloga

Jestem ciekaw, czym się inspirował projektant tego paskudztwa.


@Richtig_Piwosz: Inspirował się ceną i dobrze się wywiązał z zadania. Panele przednie są tymi samymi co tylne. Ba.. lewe i prawe drzwi to też te same elementy. To czterokołowiec będący alternatywa dla skutera. Jest tanio, nie pada na głowę, a i miejsca na kilka reklamówek się znajdzie
  • Odpowiedz
  • 13
podobny do Opla Rocks, ale Rocks to akurat świetne autko


@windows95: przecież to są dokładnie te same auta, trzaskane na jednej licencji xD
  • Odpowiedz
@Richtig_Piwosz: No i brzydki - i co z tego. Albo i ładny - i co z tego? Może się podoba, może nie podoba, ale to tylko środek transportu. Jak działa, jak łatwo się parkuje, jak wygodny, to jakie ma znaczenie wygląd? Nie chesz takim jeździć, to nie kupujesz, nie wypożyczasz, nie wsiadasz.
  • Odpowiedz
@Plp_ wiem, to był sarkazm. Po prostu op wrzucił citroena i narzeka na wygląd. Moja żona ma takiego samego tylko że opla i uważam że tani, fajny i bardzo praktyczny na zatłoczone szwabskie uliczki
  • Odpowiedz
@quizonmyface:

co najlepsze to te cytrynki sie wywracaja na zakretach xD


Nie wywracają. A jeśli mówisz o tym jednym filmie, to na tamtym zakręcie bolidy F1 jeżdżą wolniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@prance: #!$%@?, mój pierwszy samochód, do dzisiaj mi się podoba i nie wiem czy z tamtych lat są samochody, które tak dobrze wizualnie się trzymają dzisiaj. I mówię to jako fan marki bmw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz