Wpis z mikrobloga

@Tiab chyba nawet wiem co to za firma ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@G06DbT w branży obsługi klienta na stanowisku wyrobnika raczej nie ma co liczyć na więcej. Z drugiej jednak strony ma się święty spokój, gasi się telefon i na podstawowe potrzeby jest ¯_(ツ)_/¯
@G06DbT tylko do Twojej pracy pewnie nie wystarczy umiejętność pisania i czytania i polski na poziomie B2 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) a i może wózki na takim poziomie aby kogoś nie zabić( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tiab: Porównywanie płac nie ma sensu - tylko się człowiek stresuje.
Jak dostałem podwyżkę na 3700 na rękę z 2200 na stażu to myślałem że wreszcie pożyję. Szybko się przyzwyczaiłem.
Jak podnieśli mi na 5500 to sądziłem że już teraz na wszystko mi starczy. Nie bardzo.
Potem mając 8000 już byłem w stanie nawet oszczędzić - bo mieszkanie własnościowe dostałem w spadku i żona nieźle zarabiała.
Potem dobiłem do 11k na
@Tiab: aż dziwne że nie masz bordo z takim prostym myśleniem.
1. Koleś chwali się na tagu że jako programista zarabia duże pieniądze czyli 5k - pewnie by się z niego śmiali albo dziwili się że takie coś wstawia
2. Koleś w pierwszej pracy ma podwyżkę i pisze że nie jest programistą - cieszymy się jego szczęściem, jedziemy po hejterach albo olewamy wątek

Gdzie tu widzisz sprzeczność? Nie rozróżniasz tego typu
  • 1
@NieBendePrasowac Dlaczego zjedzie? Po prostu zauważam, że zmieniło się w końcu podejście na bardziej przyziemne bo chyba osoby które kiedyś by nie wstały za mniej niż 15k zderzyły się z życiem XD

Z drugiej strony jeśli ktoś nie obrażał op tylko wyraził opinię ile to w 2024 w tak dużym mieście to przecież nic złego. Raczej dodajac wpis można się liczyć z różnymi opiniami
bo chyba osoby które kiedyś by nie wstały za mniej niż 15k zderzyły się z życiem XD


@Tiab: wtf?! Sugerujesz, że programiści w wyniku kryzysu spadli z 15k na 5k? Masz autyzm czy po prostu jesteś toksykiem?
Wpis był w gorących, pisało mnóstwo ludzi nie będących programistami. Po drugie zdecydowana większość po prostu gratulowała, a nie pisała że to bardzo dobre pieniądze.

A dobra, widzę że usunąłeś plusowane komentarze @BenAli,
  • 0
@NieBendePrasowac A taki to byłeś za tym, żeby być miłym XD I wyszlo.

To ty masz jakieś zaszufladkowanie, że tu tylko programiści pisali o zarobkach, zazwyczaj wymyślali to ludzie którzy się jeszcze uczyli i myśleli, że zaraz po szkole będzie łatwo albo tacy co chcieli się lepiej poczuć, programiści to była tylko częśc