Wpis z mikrobloga

@AmberLord: @telemark wrzucilem to przed chwila w google i tam jest mnostwo tras
moglibyscie dac takie szybkie info czy sie przygotowaliscie wczesniej i ile taka trasa Wam zajmuje?
no i skad wyruszacie i czy idziecie sami / w malej grupie czy korzystacie z organizowanej pielgrzymki?
  • Odpowiedz
  • 2
@Pojedynczy: najwięcej zajęło mi pakowanie, bo chyba najważniejsze to żeby mieć jak najlżejszy plecak. Jest pełno polskojęzycznych stron, gdzie ludzie podają całe listy najpotrzebniejszych rzeczy. Warto pochodzić trochę przed wyjazdem, żeby się przyzwyczaić i rozchodzić buty na drogę. A poza tym nie ma większych trudności, po prostu idziesz od miasteczka do miasteczka i zatem otrzymujesz się na noc w hostelu. My idziemy we dwoje ale większość ludzi w pojedynkę. Czasem ktoś
  • Odpowiedz
  • 1
@Pojedynczy: cała droga to 4-5 tygodni ale masa ludzi, których spotkałem, wyruszyła z Burgos albo z Leon, tym samym skracając o tydzień albo dwa (w większości z powodu braku urlopu)
  • Odpowiedz
Idę za wasze grzechy do Santiago de Compostela


@AmberLord: za moje nie trzeba, robię 10000 kroków dziennie i Pan Jezus mi pozwala za to raz na tydzień pobić staruszkę, więc mam czyste sumienie
  • Odpowiedz