Wpis z mikrobloga

Co te #tmobile to ja nawet nie

Ojciec mój przedłużył sobie abonament ostatnio(ze dwa tygodnie temu). Oczywiście wydzwaniali do niego non stop i obiecywali gruszki na wierzbie, śliwki na sośnie, ale tate raczej trzeźwo do dyskusji podchodził mówiąc, że on nie chce ani gruszek, ani śliwek. Kiedy miało dochodzi do dilu padło jedno ważne pytanie:

- To rozumiem, że mam płacić abonament za 50 zł i już nie ma żadnych dodatków, ukrytych kosztów, nie muszę nic więcej dopłacać?

- Ależ oczywiście panie tato kotofana, 50 cebulanów i wszystko pan masz.

No to tata się zgodził.

Wczoraj przechodzę obok ojca mego wieczorkiem a ten do mnie, te @KotoFan (zawsze kisnę jak zaczyna do mnie od @), czo to jest prodysk?

Myślę sobie, coś słyszałem, nie widziałem. "Pewno jakaś chmura badziewna, to nie od #tmobile?", odpowiadam pytająco?

Ojciec na to "Synu czemu mówisz hasz tmobile? Tak, to od tmobile, naliczyli mi 20 zł na fakturze za jakieś gówno".

No i teraz jestem ciekawy co się wydarzy :). Dzisiaj ma ojciec mój dzwonić do #tmobile i wyjaśniać co to za inba ma być i gdzie jego sto milionów. Myślałem, że jakieś te ludzie są sensowne, widziałem nawet jak konsultant kiedyś zaznaczał długopisem w umowie co trzeba wysłać, żeby wyłączyć jakieś szmiry na czekanie itp, a tu taki klops.

@Panrzeczniktmobilepolska, proszę o nagranie widoło przepraszającego mojego tatusia za straty moralne i finansowe(czy mam nagrać filmik jak rzucam kłodami w ziemie?). Jak nie załatwimy sprawy polubownie to pójdę na #glowna, a jak tam się trafi to już tylko ogłaszać upadłość.

Dodatkowo powiem, że z racji na to, że robię dla #tmobile oprogramowanie to czasami bywam w tej waszej siedzibie na spotkaniach i jak pana spotkam to się upomnę o 20 zł.

#gorzkiezale #tmobile #operatorzykomorkowi #oszukujo #kazdegomoznawyruchacaleniekazdegosieoplaca #niecoolstory a może #coolstory będzie jak nagra pan filimik

  • 1