Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Od niedawna siedzę sobie na grupach dla singli. Są tam ludzie w wieku od 20 lat wzwyż. Co mnie jednak zaskoczyło to fakt, że faceci którzy tam siedzą są nawet atrakcyjni. Dla jasności, jestem osobą biseksualną, więc też potrafię ocenić wygląd faceta przez pryzmat atrakcyjności seksualnej. Oczywiście, sporo tam rynsztoku, po obu stronach zresztą, bo takie grupy to istna wylęgarnia Grażyn i Januszów. Niemniej jednak jest tam także całkiem przyzwoita ilość atrakcyjnych mężczyzn. Co dziwniejsze, każdy z nich w opisie ma wzmiankę o byciu nieśmiałym, miłym, uprzejmym, grzecznym itp. - no istny #bluepill w opisach. Znam wielu brzydszych, za to pewnych siebie facetów, którzy mają udane związki. Czy serio "dynamina" odgrywa aż tak dużą rolę? #blackpill #blackpillraw #redpill #incel· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: tak, pewność siebie i dobra gadka to podstawa. Kobiet które budują swoją pewność siebie w grupie na posiadaniu partnera który jest błyskotliwy, potrafi rozmawiać, żartować, odnaleźć się w grupie jej znajomych jest cała masa. Oczywiście nie możesz przy tym być śmierdzącym żulem czy kimś kto odpycha wyglądem, ale jeśli jesteś przeciętniakiem w tym obszarze to bycie dynamiczną jednostką na pewno pomoże w znalezieniu kogoś spoza własnej ligi.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Komunikatywność to podstawa, jeżeli np. dziecko w domu wychowywało się gdzie rodzicie nie przejawiali żadnej formy poprawnej komunikacji między ludzkiej, a o takiej między kochankami już nie wspomnę to takie dziecko staje się psem na łańcuchu jedyne co potrafi to zaszczekać albo podrapać w drzwi w momęcie ogromnych emocji jako ostateczna forma kontaktu.

  • Odpowiedz