Wpis z mikrobloga

Właśnie podwiozlem sąsiadkę do cukierni w Kato, nie zamierzam płacić 3zł za 30 minut parkingu więc sobie jeżdżę dookoła miejsca "zrzutu" aż puści mi sygnał. Ciekawe czy Ci debilni urzędnicy wzięli to pod uwagę przy ustanawianiu płatnej strefy w całym centrum. Po prostu więcej posmrodze swoim starym dieslem w centrum xD
#bekazlewactwa #parkowanie #katowice
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sasquatch15 nie widziałem znaków w strefie A, w strefie B na pewno jeszcze w piątek była informacja, że opłaty są od poniedziałku do piątku. A Ciebie interesują znaki, a nie tweety Krupy.
  • Odpowiedz
wjazd do centrum samochodem powinien byc ostatecznoscia, cala cywilizacja zachodnia dąży do rozwiązania tego problemu, miejmy nadzieję, że jeszcze za naszego życia wjazd do centrum w każdym wiekszym miescie bedzie zakazany, wtedy juz sobie "nie pojezdzisz w kółko jak idiota"


@ciemna_jest_noc: wjazd do centrum powinien być ostatecznością jak masz zamiar w tym centrum przebywać kilka godzin, a nie jak chcesz zaparkować auto na parędziesiąt minut żeby coś załatwić.
  • Odpowiedz
@Sasquatch15: właśnie dlatego nie robisz zakupów w centrum i nie podwozisz sąsiadek do cukierni. Ja dzięki temu nie robię już np. zakupów w centrum i nie kupuję "obiadów" i nie wożę ich do domu. Samochodem spakowałem pierogi albo zestaw naleśników "na już". Teraz wielkie c--j im w dupę, ale tylko i wyłącznie dzięki krupie. Nie będę tego targać komunikacją miejską :D
Im więcej ich upadnie, tym lepiej.
  • Odpowiedz