Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Rozstałem się z kobietą w 2016 roku po 7 latach związku. Byliśmy parą od 14 roku życia do 21 wiosen, przeżyliśmy dużo dobrych chwil i tych złych też było sporo. Rozstaliśmy się bo chciała wyjechać do Madrytu i tak też uczyniła, najpierw na erazumsa a potem na stałe. Oczywiście w tym miejscu mirku od razu zaznaczam że nie jestem z tych mitycznych rogaczy co jego dziewczyna wyjechała się "uczyć" a tak naprawde skakała po mokebe. Rozstaliśmy się przed jej wyjazdem, pojechałem do niej jeszcze w czasie kiedy już byliśmy razem, spędziliśmy tydzień razem, nie było żadnego seksu, po prostu miło spędzony czas. Rozstaliśmy się w dobrych stosunkach. I tu własnie może jest ten błąd? po w tym okresie byłem w związku z młodszą dziewczyną od siebie, licealistką przez rok ale cały czas myslałem o tej pierwszej. Rozstałem się z nia po roku po dosyć krzywej akcji przez którą o mało co nie straciłem czucia w nodzę ale to nic. Od 5 lat jestem z kobietą, kocham ją, ale nie raz łapie się na tym że leząc w łożku wieczorem myśle o tej pierwszej. Nie mam kontaktu z tą Madrytu ale raz do roku dzwoni do mnie na urodziny, oczywiście moja obecna kobieta uważa że ta pierwsza robi to po żeby mnie trzymać w zanadrzu, w co wątpie bo ma chłopaka od 4 lat i jest zaręczona. Kiedyś spotkałem się z nia w czasie gdy nie byłem z żadnym związku i spędziłem cały wieczór na rozmowach i ale nie chciałem wchodzić w jakieś seksualne rzeczy. Dobra do rzeczy to wygląda to jak wylewanie żali bez kontekstu. Pytanie do was - co zrobić żeby po prostu w świecie o niej zapomniał? Chodzę na terapię od 2 lat, poruszałem ten temat ale dalej jest to samo. Sam nie wiem po co to pisze, może dlatego że znowu przeglądałem jej zdjęcia w naszej konwersacji. Czuje tak jakby to była moja bratnia dusza, nie zależnie od tego czy jesteśmy razem czy nie .

Pytanie drugie, czy powinien nie składać jej życzeń na urodziny, i czy ona też tego nie powinna robić?
Czy naprawde jest tak ja mówi moja obecna że ona chce mnie mieć w zanadrzu?

#zwiazki #zalesie #rozowepaski #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

wszyscy to znają, w każdym języku
alte Liebe rostet nicht
vieil amour ne se rouille jamais
stara miłość nie rdzewieje


jak to się zaczęło w wieku 14 lat, to już są ścieżki w mózgu specjalne na to, to jest jak pan Tadeusz którego w tym wieku przeczytałem i znam na pamięć do dzisiaj :)

inna sprawa to jak się czujesz z tą obecną laską, czy nie masz wrażenia że np.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim jeśli chodzi o same życzenia na urodziny czy święta to chyba to nie jest nic złego i dziwnego. Dużo ludzi takie życzenia sobie ale nie mając jakieś historii bliskiej relacji. Pytanie bardziej jak Ty te życzenia odczuwasz. Czy jest to pretekst by się do niej odezwać i złapać z nią namiastkę kontaktu czy tylko ctrl+c ctrl+v życzenia jak do wielu innych ludzi z może jakimś jednym gifem czy zdaniem od siebie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: musisz się pogodzić. W głowie zawsze ona będzie. Pierwszy sex, pierwsze wspolne odpowiedzialności, pierwsze kłótnie i problemy. Zawsze będziesz pamiętał swój pierwszy samochód, tak samo jak pierwsza miłość. Musisz jednak ogarnąć, ze był powód dla którego zerwaliscie i była to dla Ciebie cenna nauka. Na bank przy obecnych partnerkach nie robisz już gaf które były przy pierwszej. Już jesteś dojrzalszy podchodzisz do związku zdrowo rozsądkowo, a w pierwszej były emocje
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: też wysyłamy sobie z byłym życzenia (fejs przypomina). poza tym w ogóle mnie nie obchodzi co u niego, więc nie, nie trzyma cię w zanadrzu, życzenia raz na rok to za mało, żeby trzymać kogoś w zanadrzu
  • Odpowiedz