Wpis z mikrobloga

@melba: to zależy czy u chińczyka dostaniesz to samo co u polaka, zgaduję że u chińczyka za niższą cenę dostaniesz lepiej, a i ogólnie nie licz na nie wiadomo jaką jakość xD ta lutownica działać będzie ale ten miernik temperatury będzie mieć pewnie błąd pomiarowy na poziomie +/-100°C, także bym się nim nie sugerował xD
@kacappylon: Tego konkretnego modelu nie znam - ale kupiłem dość dawno temu chińczyka KSGER z T12 i SPRAWDZAŁEM jakie ma temperatury grota ( na 2 sposoby - termowizją i 2 termoparami typu K (+dedykowany miernik temperatur, nie do piekarnika ani nie zwykły multimetr). I okazało się, że nie mam za bardzo czego poprawiać - różnice rzędu 1°C
via Wykop
  • 0
@kacappylon: nie licze na wiele i też nie mam takich potrzeb. Obecnie mam jakąś wielką kolbową z marketu, która może i sie długo nagrzewa, ale za to jest bardzo nieporęczna i nieprecyzyjna.
Taka stacja o tyle fajna, bo ją postawie na stole i bedize zawsze pod ręką. A w sumie piszą, że daje rade, to jak żaden mirek nie podrzuci ciekawszej alternaty to ja wezme :)
via Android
  • 1
@kacappylon no rozumiem, ale nie zawsze udaje mi się znaleźć identyczny produkt. I gdyby to była jakaś niewielka marża to nie miałbym z tym problemu, bo miałbym towar na już, ale różnica jest na tyle duża, że mogę poczekać