Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak kiedyś tak lata 2002 - 2005 wchodziło się do kafejki internetowej, wchodziło na czaterie, popisało się z dziewczyną pół godziny i dostawałeś numer, e mail albo inny kontakt. Jak wychodziłeś z tej kafejki miałeś świadomość, że to jest coś warte i faktycznie można było kogoś na serio poznać. Ale to nie chodzi o technologię - na początku internetu byli jeszcze tam prawdziwi ludzie po drugiej stronie a teraz to homo-internetus.

#tinder #randkujzwykopem #internet #kiedystobylo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@LubianyTyp teraz jak wejdziesz na czaterie to w ogole inny swiat jest. mam wrazenie ze to spęd kilku atncjusze, dziesiatek trolli a reszta to same alfonsy i dziwacy
  • Odpowiedz
  • 6
@LubianyTyp no fajne to były czasy, łatwo było znaleźć kogoś do pogadania na długie lata/wychodzenie gdzieś razem/cokolwiek. Teraz to chuopy mają przerąbane przez ilość atencji, jaką dostają kobiety (o ile chuopy nie są 8/10+).
  • Odpowiedz
  • 0
@humun

@LubianyTyp teraz jak wejdziesz na czaterie to w ogole inny swiat jest. mam wrazenie ze to spęd kilku atncjusze, dziesiatek trolli a reszta to same alfonsy i dziwacy


Tam już nic nie ma. Ci ludzie co tam są żyją w jakimś własnym świecie. Kiedyś poznałem dziewczynę z czaterie i byłem z nią wiele lat - pierwsza dziewczyna z którą się poznałem przez internet. Teraz to się w głowie nie
  • Odpowiedz
@LubianyTyp: Kiedyś w internecie siedzieli ludzie którzy cokolwiek sobą reprezentowali bo to była rozrywka bardziej dla nerdów. A teraz internet tak spowszedniał że można w internecie spotkać przeróżnych ludzi.
  • Odpowiedz