Wpis z mikrobloga

@OskarDeveloperski: "argumenty które by mnie zaorały się nie liczą więc masz wymyślić inne, ale one też się nie będą liczyły" XD

robienie dobrze kościołowi (w co wlicza się zakaz aborcji) jest wyłącznie prawicowy i istniejący wyłącznie na psychopatycznej prawicy. Konserwatyzm, autorytaryzm , silne przywiązanie do tradycji, silny hierarchizm, nacjonalizm, "patriotyzm" (na pokaz) no gooby pls.

Ale pewnie dla ciebie Hitler też był lewicowy co?
  • Odpowiedz
@assninja: Nie jest to partia prawicowa, nie dokonali zadnej prawicowej zmiany, babrali sie w socjalizmach, jest to partia lewicowa o chrzescijansko-narodowym odchyleniu.
Argument ze lewicowosc czy prawicowosc katolicyzmu zalezy od geografii jest typowym wykopkowym debilizmem, ty jestes gotowy napisac ze trawa jest niebieska a niebo jest zielone byle tylko nie przyznac racji ze sie myliles.
Napisales kretyznim, udowodnilem ci ze sie mylisz, coz mozesz zrobic, no nic. Katolicyzm =/= prawica. Jest
  • Odpowiedz
@OskarDeveloperski: nic nie udowodniłeś tylko powtarzasz dalej brednie o lewicowości pisu. Były zmiany prawicowe, ale ty uznałeś że się nie liczą bo ponieważ bo nie. Cały profil partii też przemilczałeś bo ci pod tezę nie pasuje. Nie pisałem że katolicyzm to prawica/lewica tylko że lizanie dupska księżom, dawanie im przywilejów i hojnych datków to jest domena prawicy. Nawet w wikipedii masz o tym w pierwszych słowach, doucz się.

To że twój
  • Odpowiedz
@assninja: Ktore zmiany byly prawicowe, bo narazie nie wymieniles zadnej, a ja moge wymienic ich 50, od 500+ po trzynastki i kredyty.

lizanie dupska księżom, dawanie im przywilejów i hojnych datków to jest domena prawicy


Bzdura, twoje urojenia. Hitler dojechal kosciol w niemczech, a byl prawicowy. Liderem partyzantki komunistycznej w Kolumbii byl ksiadz. Doucz się.
Masz jeszcze jakies kretynizmy do obalenia pierdnieciem, nieuku?
  • Odpowiedz
Hitler dojechal kosciol w niemczech, a byl prawicowy.


@OskarDeveloperski: narodowy SOCJALIZM prawicowy? No pacz pan jak to działa, niesamowite

jak się nie umiesz przyznać że jesteś niedouczony to nie zawracaj mi już dupy, bo w kółko powtarzasz te same brednie a nie przyjmujesz żadnego argumentu. Przeczytaj wikipedię na którą już się powoływałeś. Masz jak byk czym jest prawica, czego chciała, w odróżnieniu od jakich postulatów lewicy. Potem sobie podstaw jakie partie
  • Odpowiedz
narodowy SOCJALIZM prawicowy? No pacz pan jak to działa, niesamowite


@assninja: wow odkryles ze nazywanie nie do konca znaczy ze tak jest? Ze Demokratyczna Korea Polnocna nie jest demokratyczna? O kurde ale szok dla ciebie!

nie przyjmujesz żadnego argumentu


jakiego argumentu jak ty zadnego nie zdolales skleic oprocz skompromitowanego kretynizmu o tym ze katolicyzm to prawica xDDDD

Ale ty miales synku podac co pis zrobil prawicowego a nie jaka jest definicja
  • Odpowiedz