Wpis z mikrobloga

Będę jutro na jedną noc we Wrocławiu, wynająłem przez booking jakiś apartament który już w nagłówku krzyczał że ma Free Parking i okazało się, że ten free parking to ulica Sienkiewicza gdzie sobie mogę szukać miejsca parkingowego XD

Stąd moje pytanie. Da się tam zaparkowac? Okolice numeru 106 czy jest gdzieś w pobliżu jakiś bezpłatny bądź niedrogi i fajny parking?

#wroclaw
  • 28
  • Odpowiedz
  • 7
@pasta_alla_carbonara: #!$%@? co to jest xD

Wygląda jak najbardziej patologiczne osiedle w mojej miejscowości powiatowej w Polsce B 20 lat temu. Wy tak żyjecie w tym Wrocławiu? XD

@Rad-X No to niezły ziomek. Myślę, że 1 jako ocena na Bookingu będzie dobra odpowiedzią
  • Odpowiedz
@Rad-X: Nie jest płatne, nie ma tam parkomatów (chyba że postawili niedawno?), nie wprowadzili poboru jeszcze.

@erni13 Ogólenie tak, w okolicy znajdziesz jakieś miejsce prędzeczy czy później, niekoniecznie na Sienkiewicza. Jak nie to spróbuj np. na Nowowiejskiej, Reja etc. Podwórko, które wrzucił @pasta_alla_carbonara też jest ok, ale ma pewne ryzyka ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@Iudex: Przyjeżdżam tam autem na niemieckich blachach więc to podwórko jak to nazwałeś nie wydaje mi się dobrym pomysłem (ʘʘ)

A jakiś płatny nawet parking gdzie znajdę na bank miejsce i auto będzie miało rano felgi?
  • Odpowiedz
@erni13: tak po prawdzie, to te kamienice sa ladne, zwlaszcza ta z ceglanymi balkonami jest zajebista, ale sa po prostu zaniedbane i mega brudne, o syfie, blocie i obskurnych garazach nie wspomne. Co do parkingu platnego to wszedzie masz conajmniej kilometr :/
  • Odpowiedz
@Rad-X: To nie na tym odcinku, albo wręcz - stronie ulicy. Południowa strona Sienkiewicza jest na Placu Grunwaldzkim, północna na Ołbinie.
  • Odpowiedz
  • 1
@pasta_alla_carbonara: Chodzi mi o ten syf, garaże i błoto głównie, a nie o kamienice. Lekko w szoku jestem bo takich miejsc już u mnie w Lubelskim praktycznie nie ma (dzięki UE)

Tam mieszka jakaś "śmietanka" społeczna czy jak?
  • Odpowiedz
@Iudex: Przyjeżdżam tam autem na niemieckich blachach więc to podwórko jak to nazwałeś nie wydaje mi się dobrym pomysłem (ʘʘ)


@erni13: jeszcze pomyślą że przyjechałeś po swoje
  • Odpowiedz